Набої для гладкоствольних рушниць фабричного виготовлення

AND KOV

Снайпер
Шановні коллеги мисливці. Хочеться почути відгуки про фабричні набої різних виробників. Про самокрути мова не йде.
Які будуть відгуки?
Наприклад на власному досвіді. Хорошо (як на мене) зарекомендували набої таких марок як- Азот,Міраж,Елей.
Негативно (як на мене)- ТАХО,РІО.
Це сугубо з власного досвіду.
Зпов.
 

ZUGAN 79

Слідопит
AND KOV;13482 сказав(ла):
Негативно (як на мене)- ТАХО,
Согласен.Я самозарядом пользуюсь,но в етом году купил ТАХО № 0,рескость никакая,розобрал,а там пороха 1,5 гр(в 16 калибре),больше не покупаю,снарядил-знаеш что там и сколько.С ув.
 

AND KOV

Снайпер
ZUGAN 79 писал:

AND KOV писал:
Негативно (як на мене)- ТАХО,

Согласен.Я самозарядом пользуюсь,но в етом году купил ТАХО № 0,рескость никакая,розобрал,а там пороха 1,5 гр(в 16 калибре),больше не покупаю,снарядил-знаеш что там и сколько.С ув.


Я на 20ку накручу сам в этом году. Кроме пули.
 

Шарапов

Мисливець
Мисливець я молодий, але потроху починаю пробувати різні набої - за можливості, звичайно. Сподобались "Сага". Надалі хочу попробувати P&B та інших буржуйських виробників.
Підкажіть, чи замовляв хтось собі патрони по інету? Якщо так, то де, які там умови, ціна і т.д.
С.П.Б
 

канюк

Мисливець
Також використовував "Сага" стрілляють добре (в порівнянні з імпульсом). На даний момент самокрут.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Патрони SAGA пока що зупинився на цих. Якість і бій не поганий.
 

Виталий23

Мисливець
Маю рушницю 12кал використовую патрони зарядом 36г марки: ТАХО "БУРАН", також "RC" - без контейнера і "RIO".
 

STANISLAV

Мисливець
AND KOV;13667 сказав(ла):
Я на 20ку накручу сам в этом году. Кроме пули.
Кулі на 20-ку якої фірми використовуєте?де їх можна купити?Я на 20-ку використовув Рубейкіна,але їх важко дістати.Останній раз попались кулі прибалтійської фірми моноліт 21.Результат супер.
 

Виталий23

Мисливець
ZUGAN 79;13760 сказав(ла):
А вiдгук про цi марки де ? С ув
Бій нормальний. По розмовам мисливців я так поняв, що вони чомусь не долюблюють ТАХОвського виробника, а як на мене то патрони нормальні. RC - взагалі зарекомендували добре із однієї пачки патронів (25шт) взяв 17 крижнів (не за один день звичайно). Взагалі нарікань ніяких немає.
Хотілося б почути мисливців які використовують полуавтоматичну зброю типу МЦ-2112 або МР-153 - які ВИ використовують патрони (марка і маса заряду патрона)?
 

ZUGAN 79

Слідопит
Виталий23;13777 сказав(ла):
не долюблюють ТАХОвського виробника,
Не долюблюють потому,что часто "бодяжат".Пороху менше нормы,и в тех патронах что я розбирал процентов 10 дроби некондиция (половинки,куски какието и т.д. и т.п)С ув.
 

AND KOV

Снайпер
surgut писал:

AND KOV писал:
Я на 20ку накручу сам в этом году. Кроме пули.


Кулі на 20-ку якої фірми використовуєте?де їх можна купити?Я на 20-ку використовув Рубейкіна,але їх важко дістати.Останній раз попались кулі прибалтійської фірми моноліт 21.Результат супер.


Гуаланди, на останнім полюванні по копитних.
 

стрелок5

Новачок
Добрый день форумчани ! я конечно не спец в патронах но Херсонец дело втом что асортимент ТАХО очень большой для разных видов охот более 10 наименований кто пробовал тот знает это не конкурент Эвропейским производителям но стрелять можно! с уважением!
 

ZUGAN 79

Слідопит
стрелок5;13842 сказав(ла):
это не конкурент Эвропейским производителям но стрелять можно!
Да стрелять то и с рогатки можно,но вот результат,например при такой навеске пороха которая попалась мне,ето сплошные подранки.С ув.
 

barbos6

Слідопит
Виталий23;13777 сказав(ла):
ZUGAN 79 писал:
А вiдгук про цi марки де ? С ув

Бій нормальний. По розмовам мисливців я так поняв, що вони чомусь не долюблюють ТАХОвського виробника, а як на мене то патрони нормальні. RC - взагалі зарекомендували добре із однієї пачки патронів (25шт) взяв 17 крижнів (не за один день звичайно). Взагалі нарікань ніяких немає.
Хотілося б почути мисливців які використовують полуавтоматичну зброю типу МЦ-2112 або МР-153 - які ВИ використовують патрони (марка і маса заряду патрона)?
я полюю з мц 21-12 на даний момент використовую самокрут,порох тахо 32 грама дробу бій просто супер,до цього заряжав соколом також гарні результати були...
ну перед тим як перейти на самокрут,використовував патрони RC i B&P патрони просто супер!різкі чіткі якісні постріли,"приємна" віддача майже чистий ствол,чого не можу сказати про набої тахо,найбільше дратує освинцовка в стволі після полювання і кожен вистріл різний навіть якщо одна партія...товариш мій полює тільки з набоями тахо_асканія каже що кращих набоїв не зустрічав))в нього іж 27...а сам я переконався самокрут найкращий патрон,після промаху нема на кого нарікати...
 

AND KOV

Снайпер
ZUGAN 79 писал:

barbos6 писал:
самокрут найкращий патрон,після промаху нема на кого нарікати...

100 %.


Це зрозуміло коллеги. Тема не про самокрути,в першому пості так і написано.
Ми ждем відгуків про фабричні. З пов.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Особисто я дуже прискіпливо відношусь до підбору патронів для полювань.Самокрутами не займаюсь по двох причинах-це відсутність часу для їх виготовлення,а також наявність в моєму арсеналі лише зброї відомих брендів,а вони потребують лише нормальні патрони відомих фірм,це вже перевірено мною на власному досвіді,а також часом.Для гладкостволів я використовую патрони SAGA,B&P,RC різних навісок,а також кулі B&P.Патрони цих фірм являються результативними на всіх полюваннях і прекрасно поводять себе зі зброєю!Недопосилань,осічок,по причині їх неякісного виконання,небуло! З свого досвіду відніс в розряд негативних патронів патрони RIO,ТАХО.
 
Зверху