Перната 2015

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво, хтось, колись скаже, що там у вінниччан? Я про наказ на полювання! Київляни дзвонили і казали, що в них на перо з 01.08.2015 року. А наш застарілий голова УТМР підніме перо, щоб підписати наказ на полювання? Людина хоче ще хоч трішки протриматися, завдяки посаді і зарплата, і подарки, за пенсію мовчу... заробив. Може пора поставити нормального нового чоловіка, який дійсно буде займатися організацією під назвою "УТМР"? Тільки бажано не зама чи бувалого корупціонера, вони знають, як "працювати". Поки в державі бардак, в кожній організації позасідали маразматики...
 

Barsky

Новачок
Як відомо всім в 2015році в області та по районах мали відбутись виборчі збори голів УТМР. Але придумавши собі та внесенням змін до Статуту УТМР, вожді продлили собі царування ще на два роки, тому до 2017 року можете забути про якісь зміни, але я думаю,що і в 17 році ними буде зроблене все, щоб залишитись в кріслах. Любі спроби, щось змінити будуть присікатись та наказуватись по принципу: "Я- начальник, ти-дурак". Знаємо, Бар це вже проходив. Тому, якщо люд хоче змін, то мають бути РАДИКАЛЬНІ дії. Зібрана , організована сотня, друга мисливців під обласним УТМР, може бути і почута. Щодо діяльності Барської районої організації УТМР; голова Косий О.С. в цьому році навіть не провів звітніх зборів зо 2014рік, про загальні збори неможе навіть бути мови. Перед людьми потрібно звітувати, а звітувати про те , як я тільки збирав з вас гроші і протирав штани в кабінеті він не буде.
 

mulyavchik

Снайпер
Вовче,земляче,буде й в нас полювання з 8 08 15.Принайми так говорили мени винницьки що бул в нас на позаминулому тижни.Все пидписано крим екологив бо ихний царь в отпуску
 

boroda1977

Мисливець
Вовче,земляче,буде й в нас полювання з 8 08 15.Принайми так говорили мени винницьки що бул в нас на позаминулому тижни.Все пидписано крим екологив бо ихний царь в отпуску
а можно к Вам на охоту приехать ???
примете ))))
 

mulyavchik

Снайпер
та гамно вопрос,можно канешно но обещать ничего небуду поскольку сам низнаю где буду
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Я про наказ на полювання!
Щойно заради цікавості телефонував до УТМР, сказали, що ще навіть президія не збиралася для обговорення ставок і строків, ніби мають зібратися з перших чисел липня. А відкриття полювання дійсно заплановано на 08.08., через тиждень після киян. До речі, в цю пятницю Зубар В. буде в обл. УООРі видавати "матроски" в "обмін" на квитанції.
 

boroda1977

Мисливець
Щойно заради цікавості телефонував до УТМР, сказали, що ще навіть президія не збиралася для обговорення ставок і строків, ніби мають зібратися з перших чисел липня. А відкриття полювання дійсно заплановано на 08.08., через тиждень після киян. До речі, в цю пятницю Зубар В. буде в обл. УООРі видавати "матроски" в "обмін" на квитанції.
звонил председателю уоор. у нас на 1.08. открытие. Полтавская область.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Скину реквізити по Вінницькій області для проплати за контрольну картку якщо в когось немає.
 

Вкладення

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні в УТМР розбор польотів. Невже голову президії змінять?Ніхто нічого не чув?
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Зверху