Прилади для спорядження патронів

Linberta

Мисливець

Степанович 2

Снайпер
У пості вище ..
Діло ваше, але погодтесь, що естетичності не достатньо і , в принципі, як було сказано, буртик дасть кращий тиск (відповідно і швидкість). Та і н/автомат не "чихатиме", хто ним користується і гільза , з часом, не відкриється точно
Без жодних образ чи претензій.
 
Останнє редагування:
У пості вище ..
Діло ваше, але погодтесь, що естетичності не достатньо і , в принципі, як було сказано, буртик дасть кращий тиск (відповідно і швидкість). Та і н/автомат не "чихатиме", хто ним користується і гільза , з часом, не відкриється точно
Без жодних образ чи претензій.
Ну собственно с этого надо было и начинать что просто Вам недостаточно эстэтично видется запаковка данного патрона. А то Вы сразу катигорично дескать патрон сырой давление форсирования и скорости нет и горение нет. А патрон как раз этот получается весьма комфортный и достаточно резкий что в свою очередь свидетельствует о приемлемом качестве патрона и без лишнего фетешизма . С уважением.
 

Корнилов

Снайпер
У пості вище ..
Діло ваше, але погодтесь, що естетичності не достатньо і , в принципі, як було сказано, буртик дасть кращий тиск (відповідно і швидкість). Та і н/автомат не "чихатиме", хто ним користується і гільза , з часом, не відкриється точно
Без жодних образ чи претензій.
И шо, скорость будет ниже чем, на патроне закатанного просто закруткой)))?
 
Ну собственно с этого надо было и начинать что просто Вам недостаточно эстэтично видется запаковка данного патрона. А то Вы сразу катигорично дескать патрон сырой давление форсирования и скорости нет и горение нет. А патрон как раз этот получается весьма комфортный и достаточно резкий что в свою очередь свидетельствует о приемлемом качестве патрона и без лишнего фетешизма . С уважением.
Стрелять будет даже патрон который будет ватой закрыт. Никаких притензий к Вашему патрону нету, и я забираю свои слова обратно, а то получилось что я что то плохое сказал о вашей сборке. ;)
 

Степанович 2

Снайпер
А потрібно, всього навсього, просто порівняти свої патрони і виставлені тут інші (на УПСі навіть є кращі) і самому прийти до висновку, що потрібно щось удосконалювати.
Життя на місці не стоїть "и пределу совершенства нет конца".
 
Доброго дня шановні колеги! Звертаюсь до вас за порадою вибору приладу
для спорядження патронів (бюджетні, різні УПСи іт.д.), на даний час споряджаю
за допомогою звичайної закрутки, хочеться спробувати зірку та мати можливість
робити супутні операції швидше та зручніше (калібровака, де- та капсуляція іт.д.).
Так як досвіду використання подібних приладів не маю, прошу поради знаючих
в цій справі мисливців який прилад вибрати, щоб як говориться взяти одразу те що
треба. Заздалегідь вдячний всім за поради.
Людина спросила одне, а вийшла ціла дискусія! Сторінок 1000 може вийде в ефір..... Може йому цікаво все ж таки, який станок чи приблудас закриває зіркою краще? А те, яка якість зірки, та все інше може вже просто нюанси, які прийдуть з досвідом і тестуванні. Балістичні дані до кожної рушниці і зброї в цілому, є індивідуальні. Тому я й запропонував викласти фото свого агрегата, який споряджає набої. ДОБРА і МИРУ УСИМ !!!
 

Panters

Снайпер
Ця тема впевнений буде корисна для багатьох мисливців а не тільки для мене, тож
думаю що й 1000 сторінок лишніми не будуть, а за себе скажу що вирішив розпочати
з УПС-6, а там буде видно, та й фінансів на зараз обмаль, якщо буде необхідність то в
майбутньому розживусь на щось краще. Дякую всім за поради та фото, всім вдалого
вечірнього полювання!
 
Ця тема впевнений буде корисна для багатьох мисливців а не тільки для мене, тож
думаю що й 1000 сторінок лишніми не будуть, а за себе скажу що вирішив розпочати
з УПС-6, а там буде видно, та й фінансів на зараз обмаль, якщо буде необхідність то в
майбутньому розживусь на щось краще. Дякую всім за поради та фото, всім вдалого
вечірнього полювання!
главное что бы вам подходило
 
Зверху