Прилади для спорядження патронів

Это лично у меня))) У других может и норм! Фиочи, РС.... отлично, а именно с этой, ну ни как!!!
Я пробовал гильзу с пули монолит, так если сразу забить до конца втулку то достать потом ее обратно то еще дело, чуть ручку не сломал. Теперь по чуть проганяю.
 
Останнє редагування:

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я користуюсь упс 6 (козаки) з металевими матрицями тільки для обжимки і декапсуляції з капсуляцією.
Остальні операції роблю упсом від (слесаря) + два дозатора (воєнохот і RSBC) ну і фініш гаєп &3.
20BE9B85-90BD-41B7-84CF-3EEC7C4A438A.jpeg
3BED9E02-A729-4F8B-8573-303ABA7F6F5B.jpeg
304B7C45-AD56-431F-848D-D388B5C11F53.png
A746A8DF-84A0-4316-B6CE-924A616ED6D4.jpeg
на мою думку упс від Слесаря чи Алекса вдосталь.
Одне время хотів купити пасифік дл 266
але прикинув що я не так багато стріляю що купувати такий агрегат.
 

оскар

Мисливець

Panters

Снайпер
Питання до досвідчених релодирів, якщо п/к замалий по висоті
і зірка провалюється можна на дріб покласти корковий пиж 2-3мм.,
це не спричинить підняття тиску за межі допустимого?
 

Корнилов

Снайпер
Питання до досвідчених релодирів, якщо п/к замалий по висоті
і зірка провалюється можна на дріб покласти корковий пиж 2-3мм.,
це не спричинить підняття тиску за межі допустимого?
Лучше в ПК, но надо пробку, калибра поменьше.
 

Корнилов

Снайпер
Питання до досвідчених релодирів, якщо п/к замалий по висоті
і зірка провалюється можна на дріб покласти корковий пиж 2-3мм.,
це не спричинить підняття тиску за межі допустимого?
Відповім про свої думки та досвід з цього приводу.
Я вважаю, що прокладку можна класти як на дріб, так і в контейнер на дно.
Вважається, що прокладка, покладена зверху дробу трохи розбиває дробовий сніп та погіршує осип.
Якщо класти прокладку у контейнер на дно - тоді треба брати на 2 калібри меншу. Тобто - 20 кал для набою 12 калібру.
І небажано використовувати коркову прокладку на дно контейнеру - бо дріб таки влипає у корок під тиском!
Якщо ж прокладку покласти на дріб - то як раз коркова дуже бажана - її просто розкрише при пострілі.
Моя особиста думка - не має значення, куди покладете прокладку! Головне - результат, щоб вам "зірка" подобалась!
 
В п/к 12кал. пробка 20кал. підійде?
На дно контейнера сама лише пробка не підійде! Її потрібно прикрити картонною зверху, інакше дріб продавить і сама пробка летітиме разом з снопом дробу!
 

Корнилов

Снайпер
Відповім про свої думки та досвід з цього приводу.
Я вважаю, що прокладку можна класти як на дріб, так і в контейнер на дно.
Вважається, що прокладка, покладена зверху дробу трохи розбиває дробовий сніп та погіршує осип.
Якщо класти прокладку у контейнер на дно - тоді треба брати на 2 калібри меншу. Тобто - 20 кал для набою 12 калібру.
І небажано використовувати коркову прокладку на дно контейнеру - бо дріб таки влипає у корок під тиском!
Якщо ж прокладку покласти на дріб - то як раз коркова дуже бажана - її просто розкрише при пострілі.
Моя особиста думка - не має значення, куди покладете прокладку! Головне - результат, щоб вам "зірка" подобалась!
На корку в ПК можно покласти картону прокладку, щоб шрот не влипав! Я так на Рисі роблю, але ще не відстрілював. Я теж гадаю, що різниці, майже не має!
 
Зверху