Прилади для спорядження патронів

вовцюгака

Мисливець
Для сінглових операцій,від Діани до MEC,PW375(переважно полювання,або якщо є час на сотню-дві набоів,та хочете підкачати м*язи).Для стенда PW900 і т.д.Барклай,це єдиний,який краще не юзати взагалі.Стрий як світ,та не зручний.
 

olezh74

Новачок
Доброго дня шановні колеги! Звертаюсь до вас за порадою вибору приладу
для спорядження патронів (бюджетні, різні УПСи іт.д.), на даний час споряджаю
за допомогою звичайної закрутки, хочеться спробувати зірку та мати можливість
робити супутні операції швидше та зручніше (калібровака, де- та капсуляція іт.д.).
Так як досвіду використання подібних приладів не маю, прошу поради знаючих
в цій справі мисливців який прилад вибрати, щоб як говориться взяти одразу те що
треба. Заздалегідь вдячний всім за поради.
Привіт. Я мав у користуванні Iee, і скажу що досить нормальний на свою ціну станочок, робить досить непогані набої, головне підібрати нормальні комплектуючі щоб виходило і практично і естетично. Користувався ним я два сезони і нарікань не було. Але сам для себе вирішив прикупити щось попрактичніше і понадійніше, тому в минулому році придбав у дяді Сені америкосовський станочок Herters 72M (Lee подарував товаришу з яким полюю). Як на мене, то станок бомбезний, патрони получаються ідеально, але і коштує відповідно. Ну і "докручую конус" гаєповською матрицею BN3. В середньому за сезон роблю не багато набоїв, близько 400-500 штук. З комплектуючих зупинився на гільзі RC-4, пиж-контейнер Гуаланді BRG-19 або 22 (в залежності від номеру шроту), капсюль нобель 686 і порох нобель 206S. Так Ви все-таки зважте всі за і проти і вирішіть для себе, можливо краще зразу купити щось більш дороге і якісне щоб потім не втрачати на "обмінах".


20201022_105216[1].jpg 20201022_113114[1].jpg 20201022_155630[1].jpg 20201022_160847[1].jpg
 
Останнє редагування:

aleksey SOBAKA

Новачок
Всем доброго дня, есть ли среди нас кто снаряжает 20 калибр, и кто пользуется подрубочными матрицами, б/у гильза закрывается нормально а новая плохо, может матрица что нарезает звезду плохая, поделитесь опитом, спасибо.
 

mulyavchik

Снайпер
Не для рекламы.Ребята кому нужон Нerters обращайтесь.Могу продать за вмеяемую ценуБрался у д.Сени. БЕЗПРОБЛЕМНЫЙ. Подтверждаю каждое слово написанное olezh74.Просто нужны деньги.С ув.Алексей. Прошу извинения у хозяина темы за такое предложение.
 

Varjag229

Слідопит
Використовував УПС з матрицями від пана Слєсаря+ цангова обжимка (у 12 + 16 кал.) + барклай + ручна закрутка (у 12 та 16 калібрах) + ваги Lee Perfekt Powder Skale (для пороху) та побутові рівноплічні (для шроту). Ще є дозатор Lyman 55 Ideal (для пороху на перо +- 0,01 г.).
Все влаштовувало.
Придбав Herter's model N 72 Super в 12 та 16 калібрах (заряджає патрон у стакані типу Ponsnes Warren 375).
Налаштував на 28 г. +- 0,3 г. шроту №№ 6-7-8 та 1,23-1,24 г. Нобель 206 V. При цьому залишив цангову обжимку, УПС (прес) та матриці й втулки для 16 калібру.
На пух декапсулюю, капсулюю, збираю шалашик і закриваю зірку станком, а порох + п/к + шрот - через ваги. У 12 калібрі - докрутка OMV-2-12 бронза. В 16 - му - ручна "Воєнохот" СРСР.
Для голуба-качки та іноді - тарілок - сінглового станка - з головою.
 
Маю упс 7 від козак прикрасний станок,і хватає його і працює він не гірше тих лі, скільки знаю людей які лі мають то упс не продають,плюс закрутка вертикальна
 

sergo 771

Снайпер
Маю упс 7 від козак прикрасний станок,і хватає його і працює він не гірше тих лі, скільки знаю людей які лі мають то упс не продають,плюс закрутка вертикальна
А Ви користувались особисто станком Ли ? Я після того ,як купив Ли - викинув нахрін той упс і згадувати не хочу !
 
А Ви користувались особисто станком Ли ? Я після того ,як купив Ли - викинув нахрін той упс і згадувати не хочу !
От же ж!
А я вважав шо Ви користуєтеся виключно Понснесс Варрен!
"Красивая жизнь, все такое!" )))
 
Я позичив на один сезон виключно америкоську версію лук так було сказано власником версію Лі і нічого я там доброго не побачив і не відчув важити всерівно на вагах потрібно,думка особисто моя,з всією повагою
 

Корнилов

Снайпер
Я позичив на один сезон виключно америкоську версію лук так було сказано власником версію Лі і нічого я там доброго не побачив і не відчув важити всерівно на вагах потрібно,думка особисто моя,з всією повагою
Порх да, а вот дробь и через мерки пойдёт! Если, конечно,Вам 1-2 дробинки принципиально, тогда да, только через весы.
 

Виталя

Снайпер
Вы правы 100%.И ещё, человек не переживает, что эти фото, может увидить, допустим, председатель УТМР, егерь.... И усе, больше ему, отстрелки в тот район не видать)))
А Вы случаем темой не ошиблись?
 
Я позичив на один сезон виключно америкоську версію лук так було сказано власником версію Лі і нічого я там доброго не побачив і не відчув важити всерівно на вагах потрібно,думка особисто моя,з всією повагою
Если приложить руки и уплотнить или другими словами ликвидировать люфт дозирующего бруска и подобрав мерки то дозировать ЛЕЕ будет будет замечательно . Проверено лично , сезон станок отсужил и ни каких проблем. Сравнивать ЛЕЕ и УПС это сравнивать работоспособного человека и инвалида . Тем более если брать во внимание не значительную разницу в цене.
 
Зверху