Продление разрешения

HOWA

Слідопит
Чотири папірці :) . У деяких було і є по 100-120 одиниць, ото горе тепер...
 

Trigal

Снайпер
То, звичайно, добре, що все в компі, але...
Уявляю ситуацію: зустрічають Вас на полюванні "перевіряючі структури", в якомусь місці, де нема інтернету, і що далі?
Це все приведе до того, що оці папірці формату А4 доведеться носити з собою. А щоб не зіпсувались під дощем - заламінувати. А оскільки ламінований папірець не дуже гнеться - то у звичайне портмоне разом з іншими документами не влізе. Отже, будемо на полювання ходити з рушницею в одній руці і папкою формата А4 в іншій.
Чому не зробити дозвіл у вигляді пластикової картки? По типу банківських карток. Або техпаспорту на авто. Невже це так складно?
 
Останнє редагування:
То, звичайно, добре, що все в компі, але...
Уявляю ситуацію: зустрічають Вас на полюванні "перевіряючі структури", в якомусь місці, де нема інтернету, і що далі?
Це все приведе до того, що оці папірці формату А4 доведеться носити з собою. А щоб не зіпсувались під дощем - заламінувати. А оскільки ламінований папірець не дуже гнеться - то у звичайне портмоне разом з іншими документами не влізе. Отже, будемо на полювання ходити з рушницею в одній руці і папкою формата А4 в іншій.
це проблема структури
 

Trigal

Снайпер

север

ветеран форуму
надійна команда
А як із цим у Европі? Там теж більш ніж достатньо колекціонерів зброї, які практикують і полювання.
 

Мишко К36

Слідопит
То, звичайно, добре, що все в компі, але...
Уявляю ситуацію: зустрічають Вас на полюванні "перевіряючі структури", в якомусь місці, де нема інтернету, і що далі?
Це все приведе до того, що оці папірці формату А4 доведеться носити з собою. А щоб не зіпсувались під дощем - заламінувати. А оскільки ламінований папірець не дуже гнеться - то у звичайне портмоне разом з іншими документами не влізе. Отже, будемо на полювання ходити з рушницею в одній руці і папкою формата А4 в іншій.
Чому не зробити дозвіл у вигляді пластикової картки? По типу банківських карток. Або техпаспорту на авто. Невже це так складно?
Які папки, який ламінат.... Ви це ж не серйозно ,правда? Тей папірець можна друкувати на кожен вихід новий . Навіть на кольоровому принтері. А ще можна завантажити витяг в телефон, інтернет не потрібен щоб переглянути файл.
Не шукайте проблем де їх нема. ))
Сьогодні існує набагато гірша загроза , а ніж папірець замість книжечки.
 
Останнє редагування:

okhorly

Слідопит
Які папки, який ламінат.... Ви це ж не серйозно ,правда? Тей папірець можна друкувати на кожен вихід новий . Навіть на кольоровому принтері. А ще можна завантажити витяг в телефон, інтернет не потрібен щоб переглянути файл.
Не шукайте проблем де їх нема. ))
Сьогодні існує набагато гірша загроза , а ніж папірець замість книжечки.
Завантажити в телефон можна, якщо телефон дозволить. У многих охотников нет таких телефонов, особенно пожилых в сельской местности. И принтера в селе нет, от слова вообще. Так что папка единственный выход.:(
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
будемо на полювання ходити з рушницею в одній руці і папкою формата А4 в іншій.
нікуди ми не будемо ходити. :) :) :) дайте спокій тим папірцям, хай лежать собі в хаті разом з ружами
 

VS1975

Снайпер
Завантажити в телефон можна, якщо телефон дозволить. У многих охотников нет таких телефонов, особенно пожилых в сельской местности. И принтера в селе нет, от слова вообще. Так что папка единственный выход.:(
Наробіть ксерокопій. Якщо в селі немає ксерокса, будете в місті - зробіть. Тільки не скоро нам ці витяги доведеться носити з собою ( я про полювання ). А там, дивись, відмінять і придумають щось нове.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну, чого Ви так песимістично? Он же деякі трублять на форумі, що воно є, але не для всіх і не в усіх. І тому його ніхто з форумчан, чомусь, не афішує. Ні звітів, ні наказів-розпоряджень не оприлюднює. Бояться? Чого саме? Як що все в правовому полі відбувається? Чи ні?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А там, дивись, відмінять і придумають щось нове.
а шо нове - маю сім одиниць, полювання не буде, лишиться 1-2 при хаті, щоб двері чимось підпирати, та й все. питання з бомагами вирішене. а якби навіть було сім бомаг на сім рушниць - ну то ж не всі на оберемку носити - 1 ружо одна бомажка. та й якшо припече в полі - цею бомажкою зручніше скористатись, ніж книжечкою, чи заламінованою бомажкою :D , а вдома другу напечатав.
хоча я проти тих всіх діджіталізацій і дурноватих новшеств, що вчора і вислухав мій дозвільник, але у лютому піду здаватись з усім тим залізяччям.
 

okhorly

Слідопит
Наробіть ксерокопій. Якщо в селі немає ксерокса, будете в місті - зробіть. Тільки не скоро нам ці витяги доведеться носити з собою ( я про полювання ). А там, дивись, відмінять і придумають щось нове.
Таки да, у нас в Херсонской очень не скоро.
 

VS1975

Снайпер
Ну, чого Ви так песимістично? Он же деякі трублять на форумі, що воно є, але не для всіх і не в усіх. І тому його ніхто з форумчан, чомусь, не афішує. Ні звітів, ні наказів-розпоряджень не оприлюднює. Бояться? Чого саме? Як що все в правовому полі відбувається? Чи ні?
То я написав про себе, та собі подібних, яких більшість ( як не крути ). Наші " Дозволи " чи " Витяги " ще довго лежатимуть вдома. Як у інших ( більш " продвинутих ") - не знаю. Вони не хочуть розповідати.
 

okhorly

Слідопит
Які папки, який ламінат.... Ви це ж не серйозно ,правда? Тей папірець можна друкувати на кожен вихід новий . Навіть на кольоровому принтері. А ще можна завантажити витяг в телефон, інтернет не потрібен щоб переглянути файл.
Не шукайте проблем де їх нема. ))
Сьогодні існує набагато гірша загроза , а ніж папірець замість книжечки.
Копия это не документ, даже цветная. Вы полицейскому вместо водительского удостоверения покажите копию. Потом поделитесь опытом.
 

HOWA

Слідопит
А я був позавчора на полюванні. Бачив три куріпки і два зайці! Так реалістично. Це ж треба такий сон... трава по коліно, гірка я на неї видерся, а внизу вони, куріпки й зайці. Шо, може вже збиратись в країну вічного полювання...
 
Зверху