Тихе полювання

Степанович 2

Снайпер
Ну, Ви ще той грибний гурман :) Де Ви такі гриби находите, невже в регіоні щось достойніше не росте:rolleyes:
Я б не сів за один стіл їсти ті гриби, які Ви тут демонструєте:eek:
 

kef

Зброяр
.На дотик зявляються темно-коричневі плями на ніжці та спорах /перетенках/ гриба. При варці стають майже чорними як і грибний відвар .Колись був умовноїстивним. Зараз віднесений до ядовитих через вміст шкідливих речовин які накопичуються в організмі людини. Суперечка що до даного виду на рахунок /умовно їстивного/ триває між грибниками вже давно. Одні збирають, інші оминають. Мають 'народну' назву у нас - /піддубці/. Ростуть в усіх лісах,посадках та навіть біля деяких дерев у межах села.
 

nuchuk

Мисливець
Є мудре прислів"я :" Жадібність- породжує бідність", а збиранні грибів сумнівного походження- навіть Смерть!!! Невже так хочеться грибів, щоб не дочекавшись появи їстивних, збирати і готувати всяке дрантя?!
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Є мудре прислів"я :" Жадібність- породжує бідність", а збиранні грибів сумнівного походження- навіть Смерть!!! Невже так хочеться грибів, щоб не дочекавшись появи їстивних, збирати і готувати всяке дрантя?!
Згадую одне відкриття полювання на пушного. Проганяли старий, достатньо великий садок. Всі вийшли, а одного приїжджого мисливця-киянина, який був у загоні, катма! Поки обговорювали різні версії, з"явився і щасливий, усміхнений киянин з двома великими пакетами, набитими по саму зав"язку отим самим
м.
Це ми так називали, як потім з"ясувалось, гливи. Яких у нас ніхто і ніколи не називав грибами. Гадючки, та й усе.
Між іншим, декілька разів відварені і добре прожарені піддубники з цибулькою мають неперевершений смак. Але то так, на свій страх і ризик, як кажуть-на любителя.
 

kef

Зброяр
Згадую одне відкриття полювання на пушного. Проганяли старий, достатньо великий садок. Всі вийшли, а одного приїжджого мисливця-киянина, який був у загоні, катма! Поки обговорювали різні версії, з"явився і щасливий, усміхнений киянин з двома великими пакетами, набитими по саму зав"язку отим самим

м.
Це ми так називали, як потім з"ясувалось, гливи. Яких у нас ніхто і ніколи не називав грибами. Гадючки, та й усе.
Між іншим, декілька разів відварені і добре прожарені піддубники з цибулькою мають неперевершений смак. Але то так, на свій страх і ризик, як кажуть-на любителя.
Декілька разів відварити ? ! І добре просмажити свинушки....то що то за такий буде смак неперевершений.?
Таким чином і мухомор червоний і напевно бліда поганка буде мати неперевершений смак ?
 

VS1975

Снайпер
Декілька разів відварити ? ! І добре просмажити свинушки....то що то за такий буде смак неперевершений.?
Таким чином і мухомор червоний і напевно бліда поганка буде мати неперевершений смак ?
Як це: що за смак ? А цибулька ?))).
 

Степанович 2

Снайпер
Це ми так називали, як потім з"ясувалось, гливи. Яких у нас ніхто і ніколи не називав грибами. Гадючки, та й усе.
Ну, глива нормальний і смачний гриб, ніяке порівняння з свинухою, думаю, не доречне.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну, глива нормальний і смачний гриб, ніяке порівняння з свинухою, думаю, не доречне.
Для того, щоб порівнювати, треба не думати, для початку, а спробувати одне і інше. І щоб приготування було правильним. Рецепт борщу знають всі. Але у всіх він-різний. А з приводу диванних експертів, так на форумі їх аж занадто. Хтось і опеньки ніколи в житті не проміняє навіть на білі.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не сперечайтеся колеги. Я ж нікого не заставляю збирати та їсти гриби. Сам гриби збираю з самого дитинства.
Знаю які можна а які ні, знаю як їх готувати. Хтось білими марить, я особисто до них байдужий, окрім сушений до супу добавити. Вибачте, хтось м'яса не їсть, так що тепер всім розказувати, що качки і зайці отруйні.
 

Fazer

Мисливець
Є мудре прислів"я :" Жадібність- породжує бідність", а збиранні грибів сумнівного походження- навіть Смерть!!! Невже так хочеться грибів, щоб не дочекавшись появи їстивних, збирати і готувати всяке дрантя?!
У Вас,напевно, і авто з подушками безпеки ?
 
Зверху