Ще раз про: "ТУТ Будемо ПОЛЮВАТИ тільки МИ! бо МИ годуємо і це є наша земля"

Dedushka

Снайпер
Обсуждать эту тему вижу бесполезным делом. Каждый на своем настаивает и будет настаивать свою правоту не ссылаясь на законы.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Вы беспрепятственно идете те угодья с кем ваша первичка заключила субарендный договор, а остальных предов первичек надо ставить в известность о Вашем присутствии и субботники здесь никчему.
Скажіть,будь ласка,хто з ким повинен підписувати договір суборенди?
 
Обсуждать эту тему вижу бесполезным делом. Каждый на своем настаивает и будет настаивать свою правоту не ссылаясь на законы.
Ну какие законы? По закону от открытия до закрытия охоты можно охотится каждый день включительно! А по факту?
 
Скажіть,будь ласка,хто з ким повинен підписувати договір суборенди?
Городская первичка заключает субарендный договор с сельской первичкой и передает ей средства трудоучастия в денежном эквиваленте, на эти средства сельская первичка покупает соль, зерноотходы,и тд. А городская первичка охотится там как у себя дома.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Обсуждать эту тему вижу бесполезным делом. Каждый на своем настаивает и будет настаивать свою правоту не ссылаясь на законы.
Добре , ну щоб було зрозуміло всім .....я проживаю в місті , закріпленний за єгерським участком , трачу свої кошти на виїзд для того ...щоб підкормити зерном фазана , куріпку і навіть качку в зиму , вішаю віники з листями , ложу сіно , знову зерно , качан , буряк в кормушки . І тут приїзжа чоловік з відстрілкою палець об палець не вдаривши і каже ...а я по закону можу полювати :( це не правильно , кожен колектив повинен мати свої землі і дбати про дичину на них , а не так сьогодні поїду туди а завтра туди , бо я гроші заплатив , наших грошей витрачених на утримання чому не рахуєте ? Ні в якомому разі ні кого не намагаюсь образити
 

Dedushka

Снайпер
Это зачитывается каждый год на собрании первички перед открытием.
Вы бы лучше на собрания своей первички ходили.
Зачитывается что можно охотиться каждый день включительно, как вы написали ??? :D:D Ну вы даете))) Может поправят меня другие охотники, но я такого еще не слышал. Определенные дни для охоты выделяются но не так как вы сказали!!!
 

tyrist 1945

Тигр

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Є люди які проживають в сільській місцевості і в місті , є пред і навіть не один і є єгерь даного участка , все обговорено і поділене , мені люди звонять і вирішуємо де і як будемо ходити , так само сусіди , якщо дуууже тра , я позвоню сюсіду і спитаю дозволу зайти на його поле , ще не відказували як що така п оттреба була
 

markiv-bogdan

Мисливець
Ви щось тут перегнули,шановний.Первичка не є відокремленим підрозділом Товариства і діють первички без статусу юридичної особи. То про який договір суборенди може йти мова. Районна вістрільна картка надає мені право полювати в угіддях УТМР в межах даного району.
 
Зачитывается что можно охотиться каждый день включительно, как вы написали ??? :D:D Ну вы даете))) Может поправят меня другие охотники, но я такого еще не слышал. Определенные дни для охоты выделяются но не так как вы сказали!!!
Вы, мой милый визави, могого еще неслышали, очевидно, я просто настоятельно рекомендую Вам ходить на собрания своей первички.
 
А ПМО при чім? У вас в кожному ПМО є бугалтерія? Як ці гроші переводять? З кишені в кишеню?
Городские первички сдают деньги вУООР, и они поступают на банковский счет потом они согласно договоров передаются сельским предам все.
 
Добре , ну щоб було зрозуміло всім .....я проживаю в місті , закріпленний за єгерським участком , трачу свої кошти на виїзд для того ...щоб підкормити зерном фазана , куріпку і навіть качку в зиму , вішаю віники з листями , ложу сіно , знову зерно , качан , буряк в кормушки . І тут приїзжа чоловік з відстрілкою палець об палець не вдаривши і каже ...а я по закону можу полювати :( це не правильно , кожен колектив повинен мати свої землі і дбати про дичину на них , а не так сьогодні поїду туди а завтра туди , бо я гроші заплатив , наших грошей витрачених на утримання чому не рахуєте ? Ні в якомому разі ні кого не намагаюсь образити
Вы, председатель городской первички?
 
Зверху