17hmr-лучший среди кольцевого воспламенения.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Першу за -25, якщо що...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
К вопросу о ейвойной раневой баллистике
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Мечта "автовакцинатора"...
 

Баба Яга

Мисливець
вставлю свої 5 коп. ... сам виставив на продаж 223 рем. но только задля того щоб купити болтовик 223 рем. я можу зібрати патрон з характеристикой мелкашки та свинцовою кулею .. скорость регулирую порохом.. від 280 м.с. до 1075 м.с. без рикошета з рикошетом... як вам завгодно.. а саме головне на райберте можно купить комплектуючі... вартість одного патрона в межах 5 грн. тому вибирати 17 HMR глупо...
извините если обидел... но краще я вас попередю від непотребу.... ( проверте на БК скоростя пули 17HMR) БК - балистичний калькулятор. там ні все так просто...
 

Баба Яга

Мисливець
да щодо полювання ...дозвуковий патрон точно працює до 100 м. взагалі вистачатиме на всі охоти... свінцовая куля після рекошета пролетає 100-200 м. і все.... а 17 HMR на сверхзвуке метров 500 - 600..а потім ще далі полетить...
 

tyrist 1945

Тигр
да щодо полювання ...дозвуковий патрон точно працює до 100 м. взагалі вистачатиме на всі охоти... свінцовая куля після рекошета пролетає 100-200 м. і все.... а 17 HMR на сверхзвуке метров 500 - 600..а потім ще далі полетить...
Перекладіть будь ласка. Не зрозуміло нічого.
 

Баба Яга

Мисливець
я збіраю патрони 223 rem сам.. купляю кулю, порох, капсюль... дозвуковий патрон має початкову швидкість 330 м.с. як що заменити кулю FMJ на свінцову.. то після удару вона деформуєтся та зупинится через 100 - 200 м. точность такого патрона дозволяє стріляти лисака на 100 - 150 м. по БК можно розрахувати енергію.. на любу відстань. а вот 17 HMR куля FMJ .. куля в медной оболочке з гострим носіком.. зрікошетит оземлю на швідкості 700 м.с.... потім вийде на свободний політ але на швідкості 400 - 500 м.с ...по БК можно определить енергію.. тому краше стріляти важкими кулями но з маленькими скоростями ніж легкими но на швідкості 2-3 МАХА.... та і вартисть 17HMR зашквар..
 

tyrist 1945

Тигр
я збіраю патрони 223 rem сам.. купляю кулю, порох, капсюль... дозвуковий патрон має початкову швидкість 330 м.с. як що заменити кулю FMJ на свінцову.. то після удару вона деформуєтся та зупинится через 100 - 200 м. точность такого патрона дозволяє стріляти лисака на 100 - 150 м. по БК можно розрахувати енергію.. на любу відстань. а вот 17 HMR куля FMJ .. куля в медной оболочке з гострим носіком.. зрікошетит оземлю на швідкості 700 м.с.... потім вийде на свободний політ але на швідкості 400 - 500 м.с ...по БК можно определить енергію.. тому краше стріляти важкими кулями но з маленькими скоростями ніж легкими но на швідкості 2-3 МАХА.... та і вартисть 17HMR зашквар..
Ага. Зрозумів. Дякую.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Баба Яга

Мисливець
як що немає снігу та льоду на полях.....но практика показала куля рікошетит переходя звуковий барьер...
 
Зверху