Franchi Affinity

Leodr

Снайпер
Как говорится, вернемся к нашим баранам! Рассматриваю вариант, приобрести доп ствол на Аффинити. Длиной 610-660мм, посмотрел на сайте Ствола, у них нет! Может что подскажите! А может есть у кого-то!
 

ATIS

Снайпер
Как говорится, вернемся к нашим баранам! Рассматриваю вариант, приобрести доп ствол на Аффинити. Длиной 610-660мм, посмотрел на сайте Ствола, у них нет! Может что подскажите! А может есть у кого-то!
Шукав собі рік тому, не знайшов....
Закинув цю ідею, буду підбирати бокфлінт з 66 стволами.
 

Адвокат1987

Мисливець
Коротко в цій темі скажу так, маю на озброєнні теж таку рушницю, цю тему можна закривати і через років 10 відкривати, може тоді у когось, щось поламається :) і то може :)
 

ATIS

Снайпер
Одна несправність вже вилізла, сипляться в них тильники. Двоє знайомих вже поміняли тильники, я буду міняти після сезону.....
 
Останнє редагування:

Lanser30

Новачок
Також тильнік посипався рушниці лише місяць . Питання кому з вас замінили такий же поставили ?
 

ATIS

Снайпер
В мене і в товаришів в кого франки, з боєм проблем ніц, все чітко. Тильники справді фігня якась. Покриття, є косякі, але такі незначні що я їх не помічаю. В Кума М2, все геть те саме, намокла то тра протерти з маслом.
Не згадаю за яку модель бенелі кум казав, але тильникі теж часто міняли покупці.
 

Lanser30

Новачок
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Стволы ржавеют, затыльники рассыпаются, по бою в большинства левит, но ружье "СУПЕР" потому, что написано на нем Made in Italy.:p
За чотири виходи не поржавіло да це мало згоден. Ствол не лівить не править все кучно і ціль .а тильніка по гарантії замінять.
 

huntumy

Зброяр
В мене і в товаришів в кого франки, з боєм проблем ніц, все чітко. Тильники справді фігня якась. Покриття, є косякі, але такі незначні що я їх не помічаю. В Кума М2, все геть те саме, намокла то тра протерти з маслом.
Не згадаю за яку модель бенелі кум казав, але тильникі теж часто міняли покупці.
Сергій, на феномі нічого міняти не треба після майже 7 сезонів. Швейна машинка з відмінним боєм. От тільки турок блін:)
 

ATIS

Снайпер
Сергій, на феномі нічого міняти не треба після майже 7 сезонів. Швейна машинка з відмінним боєм. От тільки турок блін:)
Фенома мені також подобається, гарна машинка, в товариша є. Але є неперезаряди, часом матьожиться....
 

Жека иж12

Мисливець
В мене і в товаришів в кого франки, з боєм проблем ніц, все чітко. Тильники справді фігня якась. Покриття, є косякі, але такі незначні що я їх не помічаю. В Кума М2, все геть те саме, намокла то тра протерти з маслом.
Не згадаю за яку модель бенелі кум казав, але тильникі теж часто міняли покупці.
Все беннели (м2, комфорт, криокомфорт, Винчи,суперспорт...) в общем те, которые в пластике.
 

китай

Слідопит
Маю франчі , в камуфляжі , нічого не кривить , не лівить , б’є чітко куда цілишся , корозії ніякої не наблюдаю , працює все чітко , тильник також в нормі , жодних нарікань , тильники і на беретах а 400 сипляться .
 

HaNtEr95

Мисливець
Полюю з франчі від початку цього сезону, ні сліду ржавчини, і з тильником все в порядку і б'є точно по мушці (кулею провіряв, ніяких уводів), рушниця у дереві, легенька прикладиста...
 

Жека иж12

Мисливець
Полюю з франчі від початку цього сезону, ні сліду ржавчини, і з тильником все в порядку і б'є точно по мушці (кулею провіряв, ніяких уводів), рушниця у дереві, легенька прикладиста...
За 1 сезон с тыльником ничего и не будет.
 

fox88

Мисливець
написано на нем Made in Italy.
Разочарую... Франчи Аффинити - это не итальянское ружьё. Клеймо на стволе набито F-Made in italy. F означает For - для производства в Италии. По - сути, "прикрутили колёса". Но это не значит, что оно плохое. Стволы к нему непосредственно Бенелли тоже не производит. Их производит одно из предприятий, входящих в этот холдинг. Какое - именно , никто не признаётся. На эту тему посмотрите в Ютубе видео : семинар Benelli в Краснодаре 13.04.19. Интервью представителя Бенелли смотреть с отметки 1ч.27мин. Вопрос касался конкретно Франчи. Уклончивость и обтекаемость ответов очень красноречива.
 
Останнє редагування:
Зверху