Franchi Affinity

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

китай

Слідопит
Разочарую... Франчи Аффинити - это не итальянское ружьё. Клеймо на стволе набито F-Made in italy. F означает For - для производства в Италии. По - сути, "прикрутили колёса". Но это не значит, что оно плохое. Стволы к нему непосредственно Бенелли тоже не производит. Их производит одно из предприятий, входящих в этот холдинг. Какое - именно , никто не признаётся. На эту тему посмотрите в Ютубе видео : семинар Benelli в Краснодаре 13.04.19. Интервью представителя Бенелли смотреть с отметки 1ч.27мин. Вопрос касался конкретно Франчи. Уклончивость и обтекаемость ответов очень красноречива.
З чого Ви взяли що що F означає For а не FRANCHI для прикладу ?
 

fox88

Мисливець
Кроме оружия я ещё обожаю механические часы. Поищите значение клейм L-Swiss made , F - made Swisserland ... многое узнаете о Швейцарских часах за 100$. И ещё раз рекомендую посмотреть видео о котором я упоминал. Конкретно о ружьях Франчи таймкод с 1 часа 27 минут. СЛУШАТЬ ВНИМАТЕЛЬНО. То , что будет услышано - сказано представителем одного из предприятий Бенелли в г. Урбино.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
И ещё раз рекомендую посмотреть видео о котором я упоминал. Конкретно о ружьях Франчи таймкод с 1 часа 27 минут. СЛУШАТЬ ВНИМАТЕЛЬНО. То , что будет услышано - сказано представителем одного из предприятий Бенелли в г. Урбино.

 

fox88

Мисливець
Оно самое.
 

китай

Слідопит
Це відео не прояснює того , що франчі виготовлена не в Італії , зовсім не важливо чи це самостійне виготовлення , чи входить до консерну Бенеллі чи Беретта , і ще , особисто я не вірю російському телебаченню , абсолютно і повністю і цей відео ролик ні про що .
 

fox88

Мисливець
:) "Аллилуйя , брат!" (С) Это видео не имеет ничего общего с российским телевидением. Ответы на вопросы даёт итальянец - чиновник "Бенелли". Он чётко произносит фразу о том, что ружьё "частично изготовлено в г. Урбино." Но на каком именно из заводов? Что значит частично ? В какой части? Чиновник корректно умолчал. По поводу стволов он вообще технично ушел от прямого ответа. Ответов а эти вопросы Вы не найдёте, т.к. сказку о Франчи - Бенелли придумали, как маркетинговый ход и не более. Бенелли, на сегодняшний день , является владельцем прав на бренд "Франчи". По - сути , они купили торговую марку и на этом - всё. Буду рад, если Вы узнаете на каком именно заводе откован ствол Франчи или изготовлен затвор.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Вже М1 була виготовлена в Туреччині, тепер Франкі в Китаї, далі ще щось випливе, може дізнаємось що Рафаело в підорашці збирають. А мені пофіг де їх будуть збирати, аби якість не падала. Франкі це файний апарат, за три роки тільки позитив.
 

fox88

Мисливець
Свойства ружья и его качество не обсуждались. Ружьём доволен. Просто вещи нужно называть своими именами.
 

Leodr

Снайпер
Fox 88, к чему ето все? Ведь можно каждое ружье обосрать! Как советские так и Итальянские! Ведь каждый перед покупкой того или иного читает изучает, а потом покупает! Как сказал наш коллега "12х76", это не наше первое и не последнее, и есть достойные и те и другие! Все познается в сравнении! Начинаем с одного а с возрастом осознаем, и покупаем другое! Я тоже начинал с совдепии, и сейчас есть одно из них, купил себе Франки, но и оно не последнее! И все равно мне на данный момент нравится этот П/А, надоест продам, и куплю что-то получше!
 

китай

Слідопит
:) "Аллилуйя , брат!" (С) Это видео не имеет ничего общего с российским телевидением. Ответы на вопросы даёт итальянец - чиновник "Бенелли". Он чётко произносит фразу о том, что ружьё "частично изготовлено в г. Урбино." Но на каком именно из заводов? Что значит частично ? В какой части? Чиновник корректно умолчал. По поводу стволов он вообще технично ушел от прямого ответа. Ответов а эти вопросы Вы не найдёте, т.к. сказку о Франчи - Бенелли придумали, как маркетинговый ход и не более. Бенелли, на сегодняшний день , является владельцем прав на бренд "Франчи". По - сути , они купили торговую марку и на этом - всё. Буду рад, если Вы узнаете на каком именно заводе откован ствол Франчи или изготовлен затвор.
«Аллилуйя , брат!» (С) кожен вірить в це , в що за здалегіть хочить вірити і чує те , що хочить почути .
 

fox88

Мисливець
Fox 88, к чему ето все? Ведь можно каждое ружье обосрать!
Прошу Вас привести цитату хотя бы одного МОЕГО плохого слова об этом ружье. Я сам владелец Франчи Аффинити ван синтетик. И от того, что оно не итальянское не комплексую вообще. А для подрачивающих на "made in Italy" сообщу, что эта надпись не стоящая производителю НИЧЕГО, нам с вами обходится в + 200$ к ценнику, как минимум.
 

Leodr

Снайпер
По поводу подрачивающих, можно по подробнее? Я читаю многие посты многих владельцев того или иного и никогда особо не вступаю в дискуссию!
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда

fox88

Мисливець
По поводу подрачивающих, можно по подробнее? Я читаю многие посты многих владельцев того или иного и никогда особо не вступаю в дискуссию!
Эта фраза лично к Вам не адресована. Равно, как и нет цели обосрать конкретную модель оружия или производителя. Своего мнения никому не навязываю и не считаю его последней инстанцией. Более того, и другим форумчанам предлагаю делиться объективной информацией.
 

fox88

Мисливець
надоест продам, и куплю что-то получше
Уверяю Вас, что после отстрела одним и тем же патроном, через одно и то же сужение по одинаковым мишеням Аффинити и Бенелли покажут равнозначные результаты. Проверено. Бенелли (и то не всякие) выигрывают только в запасе прочности, но не в качестве боя.
 

ATIS

Снайпер
Найкраща рушниця моя, бо вона своя.;)
Ціну і славу рушницям додає ще регулярне і стабільне добування власником дичини.
Вправно стріляй і весь колектив буде думати що о франкі найкраща зброя в світі;):D:D:D
 

Leodr

Снайпер
Получше! Это не касается именно П/А, есть и другие интересные и хорошие ружья!
 

Адвокат1987

Мисливець
Мушу в усю тематику вставити своїх 5 копійок. У мене також Є Франкі афініті ван синтетик, але тема трошки піде не про нього, а взагалі про зброю. По перше ЛЮДИ не заморочуйтесь взагалі по назві рушниці і місця з якого її "викакали", більш важливо з чого викакали хоча і це не критично. Мав декілька турків у арсеналі і бенелі була, фабарм був і сабатті було і вінчестер був от беретти щоправда не було зато тоз 34 є, і иж-27 є в 16 калібрі, і це в моїх 32 роки при тому, що зброєю я взагалі не барижу і кожну одиницю яку купував, купував тільки для себе одного рідного без будь-яких поглядів на те, що я комусь це буду продавати. Але життя вносить свої корективи. Скажу друзі так ні один мисливець (саме мисливець - який лишній раз не стрільне, який після полювання змащує рушницю, а не алкоголік який згадує про рушницю на відкриття та закриття, ну і ще по банках побабахкати) за своє життя самого дешевого турка не вдрючить, а враховуючи кількість дичини в угіддях, то мабуть таки і за два життя. За цей сезон по пушному я вистріляв, а ну ........... так вистріляв ажжжжж 4 набої, при цьому добуто одна коза, один лис, один літаючий шкідник і один промах по тому ж шкіднику, бо дробом №1 на метрів 40 і так дивно, що попав. Але не про це, маю товариша він працює на елеваторі, у них там рушничка діжурна є, хатсан ескорот, самий перший в дереві, з нього в день роблять мінімум 4 постріли, при цьому добувають тачку голубів (тільки не треба там зараз розказувати, сезон не сезон, тачка то понадліміт, як є так є) і та рушничка там увага з 2014 року, при цьому її максимум чистять раз в рік, один раз я її взяв почистити, бо просто консервував свою зброю, я як у ствол подивився а там як у негра в одному місці, я спочатку подумав, що там ствол якись такий є що він не хромований і не блистить, а коли до чока доліз поняв, що щось не так чок так заліпляний був пластмасою з контейнерів, що він мабуть з получока плавно перейшов у чок :). Годину я його швабрував спіраллю при цьому перед тим на годину хімією хадо піна заливав, опісля цього ствол мене вразив ідеальний в одному місці тільки під кінець ствола якась бяка причепилась не міг віддерти її (іменно причепилась, це не царапина і не сип я провіряв ендоскопом для двигунів). Так про що я, я про те якщо Вам рушниця лягла і ви з неї попадаєте не морочіться. Чесно скажу Бенелі і сабатті продав через те, що мені їх шкода стало по моїх полюваннях совати, бо я такий ж "нищеброд" як і більшість нас тут, і дві тисячі доларів по кущах і ожиннику та малинниках совати якось не ахті, Хоча якби у мене або у Вас був дохід в місяць 10 тисяч доларів, ви б над цим не морочились. По бою скажу так Якщо у Вашій рушниці ствол не трибор, просто підбирайте набій і дріб і пробуйте тестіть, у мене є Таргет 15-87 під нього є підібраний набій на качку 32 грама дріб номер 7 та номер 5, скажу так з чока на 50 (саме 50 не 35) метрів по бумазі (тільки не потрібно мені росказувати, що на бумазі то одне а в польоті дріб розтягується і по летячій мішені це зовсім інше все знаю, все вмію) тільки рушниця з стволом трибор з підібраним набоєм дала кращу, а саме рівномірнішу осип. Скільки ним стріляв один чи два раза був неперезаряд і то грішу на набій. Коли розібрали Турка, мій Батько Людина близька до маталу та метало обробки, сказав що любу запчастину зможе виготовити та закалити або й взагалі з інструментальної сталі виготовити, але кожну деталь потрібно продивлюватись, бо не всі деталі які є в рушниці можна виготовлювати з надміцного металу, особливо коли всі остальні з сирцю. Але висновок батька такий - дивіться на ствол і планку та соосність чоків все інше можна випиляти напилком. і ще на один вік хватить. Тому менше мови мої дорогі, ми стільки не живемо як зможе жити навіть самий дешевий Турок :) Головне догляд і правильно підібраний набій ну і звісно тренування і тренування. Наснаги Вам усім у Ваших починаннях, З Старим Новим роком Вас, з наступаючим Василем та Водохрищем. а і Пост Скриптум: "Франкі чудова зброя, вона мені із усіх рушниць зразу лягла як під мене зробляна, тільки взяв у руки 5 тарілок і 5 розбоїв" .
 

barabaka

Слідопит
По перше ЛЮДИ не заморочуйтесь взагалі по назві рушниці і місця з якого її "викакали", більш важливо з чого викакали хоча і це не критично.
А Ви бачили хто заморочується? Люди, в яких його нема, не було, і не буде. :D
 
Зверху