Дозвіл на зброю

Статус
Закрита.

ВЕДУН

Мисливець
Незгоден з Вами, якщо е всі документи на зброю у власника він мае право передавати зброю, правда можна для перестраховки отримати сертефікат про навчання про поводження зі зброею.
 

ВЕДУН

Мисливець
ст. 14 дає перелік документів які мають бути,отже якщо є зброя на неї має бути дозвіл, а ст. 15 прямо вказує що зброю в присутності можна передавати і це стосується і фізичних осіб.
 

ВЕДУН

Мисливець
тобто в нашому віпадку у хантера є всі необхідні документи на право полювання, п.мислився, картка, членскі, відстрілка-закон не порушено. у його батька є дві рушниці з необхідними документами-закон не порушено, ст. 15 прямо дозволяе передачу зброї-батько передав на полюванні-норму закону виконано, в 745 наказі немає заборони-значить норму використовуємо як дозволено, а ст. 14 дає перелік документів.
 

Змееносец

Мисливець
Шан. ВЕДУНе! Дане питання вже розглядалося на форумі. Ваше твердження є сугубо субє"ктивним та не має підгрунтя. У підпункті ст. 14 чітко обумовлена наявність "...відповідного дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання". В даному випадку-наявність дозволу як у батька, так і у сина.
 

Змееносец

Мисливець
2 Hanter93. Чекав більше, так що ще рік витерпіти можна. Між іншим, серед мисливської братії більшість не задоволена віковим обмеженням при отриманні дозволу. Але ж Закон один :((. (Моєму сину також трохи залишилось ходити загоничем ;-) ).
 

ВЕДУН

Мисливець
Знову не згоден, я Вам розжував, а в кого є сумніви звернітся до юрконсультації для отримання письмового розяснення, яке ві зможете показати перевіряючим органам.
 

ВЕДУН

Мисливець
Полювання може здійснюватися з мисливською зброєю, що
належить іншій фізичній особі
або користувачу мисливських угідь,
лише у присутності власника цієї зброї або уповноваженого
працівника користувача мисливських угідь, за яким закріплена ця
мисливська зброя, за умови наявності у власника зброї чи
уповноваженого працівника користувача мисливських угідь
відповідних дозволів, виданих органом внутрішніх справ
. { Частина
третя статті 15 в редакції Закону N 1827-VI ( 1827-17 ) від
21.01.2010 }

Виходячи з елементарної логіки, на одну одиницю зброї не може бути видано два дозволи.
В статті 14 та в 745 наказі немає заборони,а в ст 15 є норма яка прямо вказує на право полювання з чужою зброєю.
 

ВЕДУН

Мисливець
Да і ще одне, я шановні погоджусь з одним а саме коли ви поетапно з термінами і т.і. доведете мені що неможна, а не просто скажето що НІЗЯ.
 

Hanter93

Мисливець
ВЕДУН, ведун дякую за відповідь. Але на всяк випадок проконсультуюсь в юриста!
 

Venator

Новачок
Доброго дня. Hanter93 прочитайте З А К О Н У К Р А Ї Н И П р о ми с л и в с ь к е г о с п о д а р с т в о т а п о люв а н н я стаття 12 абзаци 1 та 2 і Вам стане зрозуміло що чекавши довго, рік пробіжить швидко . З повагою .
 

Vitya2005

Новачок
Доброго дня! Якщо десь недочитав, одразу ж прошу вибачення... Мене цікавить таке питання: нещодавно отримав дозвіл на зберігання і використання мисливської гладкоствольної зброї. Які і де в м. Хмельницькому можна отримати документи, щоб стати повноцінним мисливцем? (цікавить адреси, телефони, а також суми платежів)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ВЕДУН писал:
Так доведіть зворотнє.


"БЗ
Стаття 12. Право на полювання

Право на полювання в межах визначених для цього мисливських
угідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку,
іноземці, які одержали в установленому порядку дозвіл на добування
мисливських тварин та інші документи, що засвідчують право на
полювання. { Частина перша статті 12 із змінами, внесеними згідно
із Законом N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010 }

Полювання з використанням вогнепальної мисливської зброї
дозволяється лише особам, які в установленому порядку одержали
дозвіл органу внутрішніх справ на право користування цією зброєю
."
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вважаю, що питання остаточно закрите, тому його можна більше не обсмоктувати. Навіть за наявності своєї особистої думки...
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Згідний з Вами є закон так потрібно його дотримуватись. І все тут.
 

ВЕДУН

Мисливець
Яковлев В.А. писал:
Вважаю, що питання остаточно закрите, тому його можна більше не обсмоктувати. Навіть за наявності своєї особистої думки...

Це не моя особиста думка а норма Законку, а саме ст. 15

ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ПОЛЮВАННЯ ДОЗВОЛЯЕТЬСЯ ЗІ ЗБРОЄЮ ЯКА НАЛЕЖИТЬ ІНШІЙ ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ
 

ВЕДУН

Мисливець
А что касаемо ст 12 как я уже писал, то да если есть ствол то на него в обязательном порядке должно быть разрешение МВД
 
Статус
Закрита.
Зверху