Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Михаил Hunter

Новачок
Але у той же час, навіть витрачаючи свої паї на таку хорошу справу, ви не маєте права бігати там просто так із рушницею, а ще більше - пострілювати підгодованих!.. :p Це як і дерево: хочеш - саджай! Рубати - зась!
А то чим ви будете відрізнятися від звичайного бракоші, який теж підгодовує у якомусь місці диких тварин, але добуває їх незаконно!
Тому вище я і писав що знаходитися зі зброєю фактично можна( зброя в чохлі) а от стріляти ні... "Земля ваша, звірі наші"
 

Михаил Hunter

Новачок
В чому перевага первинных органызацій, що вона саме вам дає? так лише можете свого представника посилати на збори і все. Все одно за вами територію ніяку не закріплять. Головна проблема УТМР, саме Макарівського, це те що на дану територію видають дуже багато відстілок. На одне поле приходиться по 30-40 мисливців, приходилось бачити картину, як на протязі дня одне поле різні колективи 6 разів протоптували. Перенаселення в Макарівському УТМР просто зашкалює
Теж помітив цю тенденцію... Останні два роки місця навколо грузького полюбилися мисливцям з Ірпеня і Бучі, колективи по 6-12 чоловік ходять навіть по городах що дуже злить. На питання чому ви тут, а не під Мотижином, наприклад, кажуть "то там же нічого нема, а тут зайця повно... Ну звісно є ж два "дурні" один старий, один молодий...солонці ставлять, снопики сіна і віники розвозять, кормушки роблять то і дичина є.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тому вище я і писав що знаходитися зі зброєю фактично можна( зброя в чохлі) а от стріляти ні... "Земля ваша, звірі наші"
Блин, как о стену горохом: да в том-то и дело, что нельзя! Черт возьми, вы, перед тем, как купить посвидчення мысливця, хотя бы раз прочитали Закон? Там четко написано:
"ст. 12 БЗ:
До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання (крім
випадків регулювання чисельності диких тварин, польових випробувань і змагань мисливських собак (не нижче обласного рівня);
перебування осіб на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю".
И где там сказано: "Лично Мишку Хантеру и другим владельцам земельных участков - можно бегать по своим землям с ружжом, но - в чехле"?!.
А что такое "дороги общего пользования" вы имеете представление? Это не все дороги, где можно проехать не на джипе!
 

Михаил Hunter

Новачок
Блин, как о стену горохом: да в том-то и дело, что нельзя! Черт возьми, вы, перед тем, как купить посвидчення мысливця, хотя бы раз прочитали Закон? Там четко написано:
"ст. 12 БЗ:
До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання (крім
випадків регулювання чисельності диких тварин, польових випробувань і змагань мисливських собак (не нижче обласного рівня);
перебування осіб на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю".
И где там сказано: "Лично Мишку Хантеру и другим владельцам земельных участков - можно бегать по своим землям с ружжом, но - в чехле"?!.
А что такое "дороги общего пользования" вы имеете представление? Это не все дороги, где можно проехать не на джипе!
Та знаю я це і читав ;)
Але якщо рушниця в чохлі то вже не полювання, а транспортування :)
Доречі, посвідчення мисливця не купував, а реально сам здавав екзамен і здав з 1 помилкою!
 
Останнє редагування:

Михаил Hunter

Новачок
перебування осіб на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю".
Дочитайте до кінця, я декілька разів уточнював що зброя в чохлі ;)
 

Vov-1

Зброяр
Дочитайте до кінця, я декілька разів уточнював що зброя в чохлі ;)
Привіт;)Читайте уважніше.Якщо Ви знаходитесь на свої землі ,з зачохленою зброєю, це полювання. Я сумніваюсь що Ваш пай знаходиться на дорозі загального користування:oops:;);)Я думаю Ви розумієте що таке " мисливські угіддя " з точки зору закону.Тим більше що екзамен Ви здавали самі.
 

Михаил Hunter

Новачок
Привіт;)Читайте уважніше.Якщо Ви знаходитесь на свої землі ,з зачохленою зброєю, це полювання. Я сумніваюсь що Ваш пай знаходиться на дорозі загального користування:oops:;);)Я думаю Ви розумієте що таке " мисливські угіддя " з точки зору закону.Тим більше що екзамен Ви здавали самі.
Звісно розумію, тому в міжсезонні і в невстановлені дні полювання з мисливською зброєю в угіддях не знаходжуся)
 

Vov-1

Зброяр
Та знаю я це і читав ;)
Але якщо рушниця в чохлі то вже не полювання, а транспортування :)
Доречі, посвідчення мисливця не купував, а реально сам здавав екзамен і здав з 1 помилкою!
1
Дочитайте до кінця, я декілька разів уточнював що зброя в чохлі ;)
2 По приколу потролити?Вириваєте свої ж фрази з контексту
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та знаю я це і читав ;)
Але якщо рушниця в чохлі то вже не полювання, а транспортування :)
Доречі, посвідчення мисливця не купував, а реально сам здавав екзамен і здав з 1 помилкою!
Ну, что еще придумаешь в свое оправдание?
Почитай БЗ еще раз и напиши правильно:
"Ст. 44 БЗ. Дозволяється не виконувати правила полювання та інші вимоги цього Закону лише Мишку Hunter, але тільки у рибні дні (вівторок та четвер) з 6-00 до 6-30".
:cool:;)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дочитайте до кінця, я декілька разів уточнював що зброя в чохлі ;)
Я ж спитав: роз'яснити, що таке дорого загального користування?
Твоє поле під цей термін не попадає!.. На твоєму полі хоч у чохлі, хоч без нього, навіть без набоїв взагалі - перебування з рушницею вважається полюванням, а так як документів на полювання не буде - просто кажучи - браконьєрством!!!
Питання закрите!
 

Михаил Hunter

Новачок
Скоріш це схоже на спробу викрутитися із ситуації, у яку сам себе загнав!
Радує, що такі, мабуть, зрозумів!
Та реально по приколу вже було)
Доречі, по розповідям знаю що раніше ви були грозою браконьєрів і недобросовісних працівників. Поважаю) дякую за приємну бесіду ;)
А з приводу угідь, будь-ласка впливайте якось на працівників утмр щоб працювали в угіддях бо реально роботи не видно :(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та реально по приколу вже було)
Доречі, по розповідям знаю що раніше ви були грозою браконьєрів і недобросовісних працівників. Поважаю) дякую за приємну бесіду ;)
А з приводу угідь, будь-ласка впливайте якось на працівників утмр щоб працювали в угіддях бо реально роботи не видно :(
У мене дещо інші посадові обов'язки! До речі, вам на місцях легше і краще впливати на це.
Але без істерії та фігні, яку тут іноді доводиться читати
 

andryx1

Снайпер
Я ж спитав: роз'яснити, що таке дорого загального користування?
Твоє поле під цей термін не попадає!.. На твоєму полі хоч у чохлі, хоч без нього, навіть без набоїв взагалі - перебування з рушницею вважається полюванням, а так як документів на полювання не буде - просто кажучи - браконьєрством!!!
Питання закрите!
Коли подається заява на придбання зброї,то вказується ціль придбання(самооборони,полювання та самооборони). Багато людей мають дозвіл на зберігання та носіння зброї, без права полювання. І от людина приїхала на своє поле, а зброя - на всякий випадок ?
 

Михаил Hunter

Новачок
Коли подається заява на придбання зброї,то вказується ціль придбання(самооборони,полювання та самооборони). Багато людей мають дозвіл на зберігання та носіння зброї, без права полювання. І от людина приїхала на своє поле, а зброя - на всякий випадок ?
Ну а чому б і ні? Може людина хвилюється за своє життя і бажає мати зброю при собі...
Ми тему вже обговорили і закрили)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Коли подається заява на придбання зброї,то вказується ціль придбання(самооборони,полювання та самооборони). Багато людей мають дозвіл на зберігання та носіння зброї, без права полювання. І от людина приїхала на своє поле, а зброя - на всякий випадок ?
Законодавство єдине для всіх! Якщо взяв для самооборони, то засунь його до сейфа та не виймай! Але у мисливських угіддях діють інші закони, тому хоч самооборону двічі у пості вкажи, все одно, у мисливських угіддях перебування - це полювання! І дотримуйся приписів ЗУ "Про мисливське господарство та полювання"!!!
 
Зверху