Турецькі вертикалки. Що краще?

Черниговский

Слідопит

Черниговский

Слідопит
А как же Khan,Ata и ещё двустволки турецкие интересно бы послушать отзывы, интересная тема!
 

huntumy

Зброяр
Планирую приобретение аты сп с легкосплавной колодкой. Перечитал много отзывов. Нареканий особо нет.
 

Trigal

Снайпер

Черниговский

Слідопит
Стойка шикарная ))))
Эжектор верхнего ствола гильзу не выбрасывает. Но качество идеальное)))
Похоже не на обзор ружья а на обычные пострелухи,человеком который первый раз взял в руки охотничье ружье!
 

ATIS

Снайпер
Планирую приобретение аты сп с легкосплавной колодкой. Перечитал много отзывов. Нареканий особо нет.
В минулу неділю в нас проходив турнір серед мисливців. Один стрілок мав Ату СП яка постійно давала збої, небуло другого пострілу. Перший постріл був штатний, а другий треба було десять раз нажати на курок. Поспілкувався з власником, розповів мені що це вже друга буде в нього заміна Ати по гарантії. На цьому стенді є дві Ати Сп і фабарм які надають в оренду, і одну з СПех також міняли по гарантії з тієї ж причини. Плюс Кум працює в збройовому магазині, каже що час від часу з ними бувають косяки. То хром відшарвужться в стволі то механізм барахлить;). Сам поглядав на СП, але після турніру питання відпало:)
 

huntumy

Зброяр
Все одно буду брати спеху. Другого варианту вертикалки з вагою менше 3 кг в 12 калібрі я не бачу. Навіть якщо там щось буде все легко ремонтується.
А так 3 місяці дивлюсь поки нічого не бачу аналогічного. 20к не потрібен. Уже був. Для мої полювань по 30км не знімаючи рушниці з плеча 3,2кг за багато. До середи плечі гудуть. А спеха 2,8кг з легкосплавною колодкою. Саме те що треба
 

Черниговский

Слідопит
Все одно буду брати спеху. Другого варианту вертикалки з вагою менше 3 кг в 12 калібрі я не бачу. Навіть якщо там щось буде все легко ремонтується.
А так 3 місяці дивлюсь поки нічого не бачу аналогічного. 20к не потрібен. Уже був. Для мої полювань по 30км не знімаючи рушниці з плеча 3,2кг за багато. До середи плечі гудуть. А спеха 2,8кг з легкосплавною колодкою. Саме те що треба
Я б уже смотрел в сторону Сабатти там цена вроде такая же... Но это я...
 
Что особенно радует так это то что человек утверждает что качество супер только верхний эжэктор тугой что радует еще больше это же ружье из коробки .
Ведь турки не могут косячить там же немецкий металл современное итальянское оборудование .
 
Останнє редагування:

Черниговский

Слідопит
Мне Сабатти очень понравилось прикладистое и добротно сделано как по мне....
 

Черниговский

Слідопит
Ата в нас стояла 19000. Зараз виясню, може вже подорожчали. В Чотирьох Сезонах сама дешева Сабатті була 32000.
Я на данный момент, посмотрел по ибису цены. вы у меня спросили я ответил. смотрите до 30000 тис обойдется сабатти. Лично я взял бы его. Хотя у каждого свое мнение;):)
 
Зверху