турецкие ружья отзывы

Сергийко

Слідопит
Думаю,если ктото спросил какую модель брать,то ему не с кем идти в магазин за турком,а если и есть,то только за тозом или ижом.
 

vadymmm

Слідопит
Я не можу сказати що рушниці до 90х є великим активом, ціни в доларах не змілись а от інфляція додала нуликів в кінці гривневої ціни :( це добре видно по стареньких темах різних форумів. Іж 27 як коштував 400-500 $ так і коштує, і я не вірю що Іж 27 через 10 років буде коштувати 1000$ а от покласти гроші на депозит то з 500$ наросте більше ніж 1000. Те що маркетологи в наш час набагато потужніші ніж в 90х то це факт. Я вважаю що в ціні Бенеллі максимум це 800$ сировини а інші 1000$ це маркетинг. Иж маш користується халявним маркетингом це поради старших мисливців які крім ссср більше рушниць і не бачили і їх досвід обмежений тільки тими продуктами які в той час були на ринку. Я бачив Іж 27 ссср і мр 27 Росія це дві різні рушниці, я в шоці як так виробник МР похабно ставиться до потужного колись бренду, обробка МР просто жах їм навіть впадало було приклад підігнати не говорячи уже про зазори, заусиниці, криві планки і.т.д. а ціна як в хорошого турка і навіть як в бюджетного італьянця. Гарного Іж 27 ссср треба пошукати і ціна буде такою що активу із нього не вийде скоріше пасив.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Спосибо за совет смотрю на Ата армс нео 12 ,стойгер 2000, армсан, все в пластике

Так же присматриваюсь к этой модели нео-12 думаю в пластике и камуфляж.Орех тоже смотрится но ето тем кого тупо на номер привезли и забрали а тем кто в болото и в грязь думаю в пластике само то. Много перечитал на форумах на ганзе по этой модели косяков практически нет все отзывы положительны.Сам держал в магазине прикладистое легкое. Единственный вопрос остался не решенным как после 5000 тысяч выстрелов примерно оно себя покажет.Есть отзывы владельцев с тысячу и более пока довольны.Так что сам жду зеленку и буду брать.Не сочтите за рекламу по сколько не имею ни какого отношения к этому.С ув
 

Dmitrriy

Мисливець
Единственное что могу посоветовать (сам сразу не сделал и потом жалел) берите комбо. Даже если сейчас не хотите- потом наверняка захочется второй ствол)))
 

KFoR

Зброяр
Спосибо за совет смотрю на Ата армс нео 12 ,стойгер 2000, армсан, все в пластике

Так же присматриваюсь к этой модели нео-12 думаю в пластике и камуфляж.Орех тоже смотрится но ето тем кого тупо на номер привезли и забрали а тем кто в болото и в грязь думаю в пластике само то. Много перечитал на форумах на ганзе по этой модели косяков практически нет все отзывы положительны.Сам держал в магазине прикладистое легкое. Единственный вопрос остался не решенным как после 5000 тысяч выстрелов примерно оно себя покажет.Есть отзывы владельцев с тысячу и более пока довольны.Так что сам жду зеленку и буду брать.Не сочтите за рекламу по сколько не имею ни какого отношения к этому.С ув
Ну на ганзі є чоловік який з 5000 на нео вистрілив.
зі. це було в часи коли я моніторив цю тему.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Единственное что могу посоветовать (сам сразу не сделал и потом жалел) берите комбо. Даже если сейчас не хотите- потом наверняка захочется второй ствол)))
Може краще всетаки два різні ружжа з різною довжиною стволів і різними звуженнями
 

Руслан Михалич

Мисливець
"]Ну на ганзі є чоловік який з 5000 на нео вистрілив.
зі. це було в часи коли я моніторив цю тему.[/QUOTE]
А у вас что есть нео 12 Если да то отзовитесь как она
 

vadymmm

Слідопит
Единственное что могу посоветовать (сам сразу не сделал и потом жалел) берите комбо. Даже если сейчас не хотите- потом наверняка захочется второй ствол)))
Комбо це круто, мій таргет теж комбо, з коротким стволом важе 2730кг і довжина суть більше метра. На ходовій охоті це виручить.
 

KFoR

Зброяр
"]Ну на ганзі є чоловік який з 5000 на нео вистрілив.
зі. це було в часи коли я моніторив цю тему.
А у вас что есть нео 12 Если да то отзовитесь как она[/QUOTE]
Та користуюсь якось 4 роки. Стріляє, перезаряджає, навіть часом попадає:D:D:D
зі. Зараз би брав не енгравед, а камо макс 4. За весь час нічого не крутив, не пиляв і не шаманив.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А у вас что есть нео 12 Если да то отзовитесь как она
Та користуюсь якось 4 роки. Стріляє, перезаряджає, навіть часом попадає:D:D:D
зі. Зараз би брав не енгравед, а камо макс 4. За весь час нічого не крутив, не пиляв і не шаманив.[/QUOTE]
Бо настріляв пачку патронів)
 

Руслан Михалич

Мисливець
Я решил для себя брать самое простое в пластике.Прекрасный выбор для охоты в неблагоприятных условиях .
 

Руслан Михалич

Мисливець
Останнє редагування:

Dmitrriy

Мисливець
Може краще всетаки два різні ружжа з різною довжиною стволів і різними звуженнями
Если средства позволяют то можно вообще взять каждого калибра по паре, с разными стволами и насадками)))
 

KFoR

Зброяр
Ходити всерівно з одним, в два цілитись не зручно. Або раба зброєносця залучити :)
Сьогодні з одним, завтра з іншим. Якщо є можливість то чому б ні. Обмежувати себе одиницями, системами, чи виробниками думаю
не варто
 

Сергийко

Слідопит
Да,второй ствол на одной зелёнке это плюс,причём такой же,как и сменные дульные-не берёте же вы 5 стволов с разными д.с.Я в своё время не взял доп. ствол,теперь поэтому беру нарезной.А таскать два сразу не будете,либо утка,либо заяц,либо по лицензии на конкретного зверя с пулевым стволом.По первым двум с длинным дробовым на разных Д.С.
 
Останнє редагування:

Dmitrriy

Мисливець
Сьогодні з одним, завтра з іншим. Якщо є можливість то чому б ні. Обмежувати себе одиницями, системами, чи виробниками думаю
не варто
Стопудово. Была бы возможность- имел бы в наличии все калибры!
 

vadymmm

Слідопит
Да,второй ствол на одной зелёнке это плюс,причём такой же,как и сменные дульные-не берёте же вы 5 стволов с разными д.с.Я в своё время не взял доп. ствол,теперь поэтому беру нарезной.А таскать два сразу не будете,либо утка,либо заяц,либо по лицензии на конкретного зверя с пулевым стволом.По первым двум с длинным дробовым на разных Д.С.
В таргета стволи без номера, можете купити.
 
Зверху