Иж 57 глазами владельца

kef

Зброяр
Вам не догодиш з тими іжами.:D.Прості робочі рушниці. Був в мене той 57 в стані близькому до нового .Рушниця як рушниця.стріляє не погано як і всі інші.Може навіть краще за 54 Іжа ;):)
 

StuDenT1

Мисливець
Вам не догодиш з тими іжами.:D.Прості робочі рушниці. Був в мене той 57 в стані близькому до нового .Рушниця як рушниця.стріляє не погано як і всі інші.Може навіть краще за 54 Іжа ;):)
Вот тут вы уже кинули большую поленяку в костёр вражды :eek:o_O
 

kef

Зброяр
Ворожнечі і бути не може.Кожен в праві подавати своє бачення.;).Тим більше в такій специфічний темі як рушниці.
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
У вас есть статистика? Или только субъективное мнение? Только отстрел по бумаге и через хрон одинаковыми патронами покажет ваша правда или нет.
Статистика это слово мне не нравиться :D - оно какоето занудно бугалтерское. У меня есть мнение конкретного практика . 57м владею уже не один год и это не первое мое ружье. Бумага и ИЖ57 эт можно. Но я вам скажу и так осыпь дает хорошую ВСЕМИ номерами - окон нет! Кучность и так понятно. Резкость и СКОРОСТОМЕР это не есть полный вердикт . Резкозть может быть одна а пробиваемость на дистанции разная одним и тем же боеприпасом.
 

_brodyaga

Мисливець
не советовали брать ИЖ или ТоЗ. Так что так
З точки зору бойових характеристик, краще серед серійної зброї ссср, моя особиста думка- 12к. це ТОЗ 66, 16к. це ИЖ 57. Маю в гладкому арсеналі більшість лінійки з серійних тозів (штучні, покращені), серед іжів, були майже всі серійники, (по бойових характеристиках) поважаю тільки иж 57, маю ще 54 ш1, стволи 750, просто залишив бо легенда а бій посередній, про інші іжі промовчу, скажу краще не моє, бо зацькують:D. Є ще пара німців, була італія... приблизно 60% полювань це ТОЗ 66 (в мене правда їх 3:D), по 10% полювань припадає на Іж57 і Sauer 47s, 20% - все інше під настрій. Вище написане моя особиста думка, досвід, відчуття від стрільби та відстрілів на кучність та різкість з різної зброї.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
З точки зору бойових характеристик, краще серед серійної зброї ссср, моя особиста думка- 12к. це ТОЗ 66, 16к. це ИЖ 57. Маю в гладкому арсеналі більшість лінійки з серійних тозів (штучні, покращені), серед іжів, були майже всі серійники, (по бойових характеристиках) поважаю тільки иж 57, маю ще 54 ш1, стволи 750, просто залишив бо легенда а бій посередній, про інші іжі промовчу, скажу краще не моє, бо зацькують:D. Є ще пара німців, була італія... приблизно 60% полювань це ТОЗ 66 (в мене правда їх 3:D), по 10% полювань припадає на Іж57 і Sauer 47s, 20% - все інше під настрій. Вище написане моя особиста думка, досвід, відчуття від стрільби та відстрілів на кучність та різкість з різної зброї.
Не имею привычки возвращаться к прошлому, никогда не прощаю врагов, даже любопытно стало, хоть и крепко сомневаюсь, но мнением форумчан не пренебрегаю, что: новая звезда зажглась на небосклоне :ТОЗ-66?
Ничего плохого сказать о модели не могу, т.к лично не владел. В бытность становления, как охотник, жадно изучал все модели ружей, которые попадали в зону внимания. Для себя, как-то, уяснил: ТОЗ-66, ну так, середнячок, с хорошим, постоянным боем. Типа ТОЗ-54. Огромный минус- его "рога", ка к и всех курковок, ИМХО. И тут-бой, лучше, чем у ИЖ-54, да еще Ш1? С ног- на голову.
У ИЖ-57 жесткий, кучный, хлесткий бой, как кнут. Чем и пугает. И...привлекает, хорошего стрелка.
В ИЖ-54 полояльней... , но- всепокрывающий. А у ТОЗ-66, какой? И- за счет чего?
П.С. Оцениваемый Тоз-66, уважаемого форумчанина, 750 мм, в расчет не берем.
 
Останнє редагування:

_brodyaga

Мисливець
Не имею привычки возвращаться к прошлому, никогда не прощаю врагов, даже любопытно стало, хоть и крепко сомневаюсь, но мнением форумчан не пренебрегаю, что: новая звезда зажглась на небосклоне :ТОЗ-66?
Ничего плохого сказать о модели не могу, т.к лично не владел. В бытность становления, как охотник, жадно изучал все модели ружей, которые попадали в зону внимания. Для себя, как-то, уяснил: ТОЗ-66, ну так, середнячок, с хорошим, постоянным боем. Типа ТОЗ-54. Огромный минус- его "рога", ка к и всех курковок, ИМХО. И тут-бой, лучше, чем у ИЖ-54, да еще Ш1? С ног- на голову.
Роги для мене скоріше плюс, з 13 років почав з батьком ходити на полювання, рушниця Тоз БМ, тут справа звички до курків, я швидше зведу два курка чим зніму запобіжник. Легенди в 66 немає просто: По різкості бою краще Тоз 66 (в мене 2 штучні і експортний), за рахунок чого незнаю, та факт, стріляв різними навісками від 28 до 34гр. пробував різні пороха. Кучність думаю більша за рахунок звужень иж стандарт, а на моїх 66 -від 0.6-0.75 і 1.1-1.2., Менша вага в любому випадку плюс, комфортніше, принаймі мені. Ну і я написав моя особиста думка і спостереження. В моїх "розрахунках", для мене, як врахувати що зовнішні курки мені не мішають, то Иж 54 виграє тільки в надійності. І прошу не плутати Тоз 66 та Тоз 54 це дві різні рушниці, як Иж 57 і Иж 58, 750 мм.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Скажите пожалуйста а на тоз 66 тоже сужения больше заявленых как на тоз 34?
Дело даже не в сужениях. ИМХО.
После ИЖ-54, ТОЗ-34, с которым, не выпуская его из рук, отохотился больше 8 лет , 12 лет пылится в сейфе.
И у меня нет ни малейшего желания его оттуда вытаскивать.
Вот Вам и сужения.
Потенциал ИЖ-54, за 12 лет, я, пока, так и не раскрыл, за 12 лет регулярной охоты с ним!
Но, однозначно, он перекрывает мои самые радужные предположения.
И стреляет это ружье гораздо круче, чем я.
А а вот из ТОЗа 34 я, кажется, все выжал до последней капли. И он себя, просто, исчерпал.
По крайней мере- в моих глазах.
 
Останнє редагування:

_brodyaga

Мисливець
Дело даже не в сужениях. ИМХО.
После ИЖ-54, ТОЗ-34, с которым, не выпуская его из рук, отохотился больше 8 лет , 12 лет пылится в сейфе.
И у меня нет ни малейшего желания его оттуда вытаскивать.
Вот Вам и сужения.
Потенциал ИЖ-54, за 12 лет, я, пока, так и не раскрыл, за 12 лет регулярной охоты с ним!
Но, однозначно, он перекрывает мои самые радужные предположения.
И стреляет это ружье гораздо круче, чем я.
А а вот из ТОЗа 34 я, кажется, все выжал до последней капли. И он себя, просто, исчерпал.
По крайней мере- в моих глазах.
Думаю що справа дійсно не в звуження, і навіть не у зброї, все набагато простіше - звичка, досвід, віра у 'свою' рушницю (модель), практика, м'язова пам'ять...
Я колись, давно :) дуже хотів напівавтомат.
Першим був фабарм - підгонка прикладу, полювання, стенд, підгонка, стенд, полювання, продав.
Потім друг порекомендував Браунінг, мол візьми перевірений бренд, а то ти "взяв фігню" тому і не відчув всіх переваг напівавтоматів.
Другим був Браунінг - підгонка, полювання, стенд... продав.
Ще пробував Беретту друга....
Далі зрозумів, що напівавтомат просто не моє, не зайшло, не то, не відчув я ТОГО кайфу....
Скажу більше, є в сейфі пару іменитих рушниць з вертикальним розташуванням стволів, то працюють вони рідко, швидше прогулюються раз на два три сезони, переважаюча більшість полювань це горизонталки. Тоз 66, Зауер 47s, 8, Иж 57, Зімсон, Тоз Б.
 
Останнє редагування:

Budulay

Мисливець
Я прошу вибачення у власників іж 57 ,але різниці бою між ним та ІЖ 58 з 75 см.стволами різниці не замітив.Окрім виконання .І напевно тут і половини "письменників", даними моделями не володіли.
А відносно моделі ІЖ 57 чи ІЖ 58 нічого поганого сказати не можу.Окрім нинішніх цін.І лишньої екстаз-реклами ! Правда і екземплярів вартих уваги по ціні та стану одиниці.
Прошу вибачення, але ви не праві. Я так розумію Ви маєте на увазі "Иж 58С" з стволами 750мм 16к. То я можу Вас запевнити, не як письменник, а як власник Иж57, що різниця є, і не тільки в виконанні даних моделей, а і по бою. Ці моделі можна порівнювати між собою приблизно як слона з паровозом. Ці обидва великі, а інші обидві рушниці. Це все що в них спільного, ну ще довжина стволів. Все інше в них сильно відрізняється, як конструктивно, так і технологія виконання, так і по бою. І саме головне, що впливає на бій, і чим дані моделі кардинально відрізняються, це стволи. Товщина стінок, діаметри каналів, пайка, вага і т. д. Иж57 з муфтованими стволами до уваги не беру, тому що його в руках не тримав, з нього не стріляв і навіть не бачив на фото. В колективі є два 57 мих з втомленою планкою (близнюки, одне з них моє) і два Иж 58С. Простих 58михВ 16к до уваги не беру( їх є ще три, різних років випуску) Проти 58их, особисто, нічого не маю. Прекрасна рушниця з прекрасним боєм, і їх кількість , навіть в моєму колективі, говорить за її велику популярність, але не рівня 57мому. По бою можна порівнювати 58 і 58С. В останнього бій трішки кращий.
 

Корнилов

Снайпер
Прошу вибачення, але ви не праві. Я так розумію Ви маєте на увазі "Иж 58С" з стволами 750мм 16к. То я можу Вас запевнити, не як письменник, а як власник Иж57, що різниця є, і не тільки в виконанні даних моделей, а і по бою. Ці моделі можна порівнювати між собою приблизно як слона з паровозом. Ці обидва великі, а інші обидві рушниці. Це все що в них спільного, ну ще довжина стволів. Все інше в них сильно відрізняється, як конструктивно, так і технологія виконання, так і по бою. І саме головне, що впливає на бій, і чим дані моделі кардинально відрізняються, це стволи. Товщина стінок, діаметри каналів, пайка, вага і т. д. Иж57 з муфтованими стволами до уваги не беру, тому що його в руках не тримав, з нього не стріляв і навіть не бачив на фото. В колективі є два 57 мих з втомленою планкою (близнюки, одне з них моє) і два Иж 58С. Простих 58михВ 16к до уваги не беру( їх є ще три, різних років випуску) Проти 58их, особисто, нічого не маю. Прекрасна рушниця з прекрасним боєм, і їх кількість , навіть в моєму колективі, говорить за її велику популярність, але не рівня 57мому. По бою можна порівнювати 58 і 58С. В останнього бій трішки кращий.
Бой у 57 лучше, чум у 58!!!Чем? Осыпь лучше, резкость... Чем? А Вы, не допускаете, что многое зависит от патрона!
 

Budulay

Мисливець
Хочу ще доповнити на рахунок письменників, які перечиталися форума, то я згоден з Вами на 100%.Є навіть такі, що завчають на пам'ять окремі пости окремих людей, самі при цьому абсолютно не розуміються на зброї і є абсолютними теоретиками.( Знаю це з власного досвіду спілкування).
 

Корнилов

Снайпер
Хочу ще доповнити на рахунок письменників, які перечиталися форума, то я згоден з Вами на 100%.Є навіть такі, що завчають на пам'ять окремі пости окремих людей, самі при цьому абсолютно не розуміються на зброї і є абсолютними теоретиками.( Знаю це з власного досвіду спілкування).
Если Вы розбераетесь в оружии, тогда ответьте, чем и за счёт чего бой у 57 лучше, чем у 58?
 

Budulay

Мисливець
Бой у 57 лучше, чум у 58!!!Чем? Осыпь лучше, резкость... Чем? А Вы, не допускаете, что многое зависит от патрона!
Все що я написав, я не припускаю чи допускаю, а знаю з власного досвіду. На всі свої рушниці споряджаю набої сам, і для кожної свій. Навіть два 57 их близнюки б'ють по різному. Для свого споряджаю два різних патрона для правого і лівого ствола.( Мене вже пальці болять писати.Пишу на телефоні) А дискутувати ще можна дуже довго.
 

Budulay

Мисливець
Не имею привычки возвращаться к прошлому, никогда не прощаю врагов, даже любопытно стало, хоть и крепко сомневаюсь, но мнением форумчан не пренебрегаю, что: новая звезда зажглась на небосклоне :ТОЗ-66?
Ничего плохого сказать о модели не могу, т.к лично не владел. В бытность становления, как охотник, жадно изучал все модели ружей, которые попадали в зону внимания. Для себя, как-то, уяснил: ТОЗ-66, ну так, середнячок, с хорошим, постоянным боем. Типа ТОЗ-54. Огромный минус- его "рога", ка к и всех курковок, ИМХО. И тут-бой, лучше, чем у ИЖ-54, да еще Ш1? С ног- на голову.
У ИЖ-57 жесткий, кучный, хлесткий бой, как кнут. Чем и пугает. И...привлекает, хорошего стрелка.
В ИЖ-54 полояльней... , но- всепокрывающий. А у ТОЗ-66, какой? И- за счет чего?
П.С. Оцениваемый Тоз-66, уважаемого форумчанина, 750 мм, в расчет не берем.
Є в колективі ТОЗ 66 ш (широко захватне) 750 стволи . Його власник сам так прозвав саме за те, що Ви вище написали про бій 54го.(його досвід полювання з ним мабуть більше 30ти років.)
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Не думаю що "муфтовані "стволи мають гірший бій а ніж "суцільні."Так саме як і діаметр каналу , товщини патронників ,стволу .не впливає на бій рушниці. ;):)./
Перегляньте звіти з полювання наших форумчан.Різні моделі рушниць. різні калібри. Але полюють і трофеї мають.То може все ж таки більший вплив на бій рушниці мають набої .та вміння стріляти а ніж сама модель рушниці. Кажу як власник у минулому моделей 57 Іжа. та 58 з 75 см.стволом.
 
Зверху