Продление разрешения

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Копия это не документ, даже цветная. Вы полицейскому вместо водительского удостоверения покажите копию. Потом поделитесь опытом.
Так вже декілька років працює "Дія" і документи з "Дії" влаштовують і поліцейських, і прикордонників, і не тільки. Нема проблеми.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Якщо на дорозі є моб. зв'язок і планшети у поліції працюють.
Ні, ви неправі. Витяг з дії, збережений на телефон, має юридичну силу і відкриється без інтернету. Вище писали, зробити це раз, багато місці в телефоні не щаймає. А коли немає інтернету, то вже проблема поліцейського.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А де сказано що дозволи на зброю будуть в "Дії" ? Підкажіть будь ласка. ( єдине вікно чи що https://services.mvs.gov.ua/ )
Про "зброю в телефоні" я прочитав тут на форумі. Моя зброя "закопана" на окупованій території, юридично її немає.
А про документи з "Дії" і що вони працюють - це з власного досвіду
 

HOWA

Слідопит
О, то може й товариство мисливців та рибалок до "Дії" добереться. Йдеш на пошту чи в гастроном чи з дому по "паутині" замовляєш відстрільну е картку, проплачуєш безготівково і все, вперед на полювання! Ото було б добре.
 

VS1975

Снайпер
А де сказано що дозволи на зброю будуть в "Дії" ? Підкажіть будь ласка. ( єдине вікно чи що https://services.mvs.gov.ua/ )
Дозвіл ( витяг) можна просто сфотографувати якісно і зберегти знімок у телефоні. При потребі показати знімок. Якщо не пройде - дістати з кишені паперовий варіант ( складений учетверо або увосьмеро ) - хай падло читає, якщо вміє.
Запитання до Вас: де Ви збираєтесь так активно демонструвати свої Дозволи ? У найближчі роки. Якщо не секрет,звичайно. Дякую.
 

Altay1972

Снайпер
А если представить ситуацию, чисто гипотетически, вот тот кусок листика где написаны ваши данные по какой-то причине уничтожился, пришел в негодность и не читабельный вид, использовался по нужде ;), а вы же на охоте в поле, в лесу...
у вас остался только фрагмент с QR-кодом, т.е. фактически же это документ, не знаю, ссылка на вашу страницу в оружейном реестре, где видно что вы законный владелец...подходит полицай с планшетом, код отсканировал, посмотрел на оружие, сравнил с реестром и все, все в порядке...
я это к чему... навырезал квадратиков с QR-кодом, сзади пометил от какого карамультука и заламинировал, положил в партмоне (это даже меньше чем пластиковая карта) и ходишь спокойно... спросили предъявите разрешение, достал квадратик ламинированный и пусть читают через свои планшеты, это их проблемы ;)
 

okhorly

Слідопит
Дозвіл ( витяг) можна просто сфотографувати якісно і зберегти знімок у телефоні. При потребі показати знімок. Якщо не пройде - дістати з кишені паперовий варіант ( складений учетверо або увосьмеро ) - хай падло читає, якщо вміє.
Запитання до Вас: де Ви збираєтесь так активно демонструвати свої Дозволи ? У найближчі роки. Якщо не секрет,звичайно. Дякую.
Дискурсия носит чисто теоретический характер.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Раз тут забалакби про "якби", то наведу такий приклад, можна сказати - "із власного досвіду". Якби у нас були електронні реєстри зброї, військовозобов'язаних і багато чого іншого, то була б хоч якась впевненість в захисті персональних даних. А так підари-колаборанти, що на окупованих територіях, зразу побігли до кого треба і почали шукати що треба, і гнобити людей, яких не змогла захистити держава. Да, існував факт, що "здали". Але всі папочки про зброю і їх власників, АТО-шників і інша інформація, яка не повинна була так просто попасти ворогу - все це було зібрано в папочки і станом на 5 годину ранку 24.02.22 лежало "на блюдечці з голубою кайомочкою". Це все неможливо було за хвилини вивезти чи знищити. А доступ до електронної бази відключається за секунди. Тож думаємо...
 

Altay1972

Снайпер
А вы думаете те бумажные папки-накопители (дела) разрешуны завтра уничтожат в связи с появлением электронного реестра,
сомневаюсь :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Можеш життя навчить. Ну а як ні, то і балакати ні про що. Буде тоді...
 

okhorly

Слідопит
Проблема є для тих ,хто сьогодні по пояс дерев'яний .
Приезжай из своего Житомира в Херсон или Берислав, посмотри как деревянные живут в домах без окон, крыш, электричества и вообще без всего. А я тебе расскажу, что лучше зимой купить - баллон газа или смарт.
 

Altay1972

Снайпер
Приезжай из своего Житомира в Херсон или Берислав, посмотри как деревянные живут в домах без окон, крыш, электричества и вообще без всего. А я тебе расскажу, что лучше зимой купить - баллон газа или смарт.
Или в Харьков, особенно северная его часть... :(
 
Зверху