Ягдтер'єри

Respekto

Мисливець
З Ягдом можна полювати на значно більшу кількість звіра і птаха ніж з любою іншою породою мисливських собак...

Скажіть удьласка, то ви помилилися, чи дійсно вважаєте шо з Ягдом можна полювати на більшу кількість ПТАХА ніж скажімо з курцом? І він пройде високий густий камиш з болотом? І шо він подасть гуску? А як з ним на перепілочку?

То не підкол, мені цікаво. Я просто думаю шо ви на емоціях писали :)
 

Varjag229

Слідопит
Коли щеня чимось зайняте - легенько газеткою, скрученою в трубку, вдарте об щось за декілька метрів від нього, щоб не злякати.
У 3-4 місяці - невеликими петардами на прогулянці (песик на повідці, щоб не взяв петарду до пащі і там не вибухнула). А після 4-5 місяців - стріляти на полюванні.
Спершу - коли він від вас на відстані 20-30 м. Якщо не проявляє ознак страху - можна ближче.
П.С. Більшість ягдів з правильною психікою не бояться пострілу з рушниці у 3,5-4 місяці. Але бачив сучасних "німців" та "сербів", які боялись пострілу майже у рік і навіть у 4 роки.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Воно то так, але йому 2 міс. буде 12 числа. Думаю почекати, краще пізніше почати з пострілами.
 

cagor

Слідопит
А чим петарди по рівню шуму відрізняються від стартового пістолета?
А хрен его знает.

Наверное отвечу сразу на следующий вопрос.
Почему надо использовать пистолет?
Самое главное не испугать щенка, значит важно контролировать процесс а с петардой контроля не будет, есть время перед взрывом за которое щенок чего то испугается и прозвучит взрыв и получится кака.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Зараз (у 2 міс.) - не треба ніяких петард і пістолетів. У 3,5 - 4 місяці - можна.
А після комплексних щеплень (з 3,5-4 міс.) - треба цуценя брати на індивідуальні полювання.
П.С. По такій схемі щеня в найкращий час реалізує свій орієнтувальний рефлекс (знайомиться з мисливськими угіддями), розвивається фізично та психічно, вчиться користуватись нюхом, включає "компас" у голові.
П.П.С. Якщо втомиться - саджайте у рюкзак (так легше до нього привчити). Через 30-40 хв. прокинеться - знову на волю і нехай гуляє пояд.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Буде 2 місяці 12 вересня. Поки що нічого не роблю, показав йому Иж 27. Бере вже котів своїх за шкіру і тягає нормально, і курей сусідів( бо я не тримаю). Наразі думаю це дуже добре. Гавкає і нервується сам на вище перелічене. В кінці місяця перша прививка, а там і друга. Далі побачимо . Думаю всі мисливці хочуть або мають вірних помічників. Тому і обговорюємо. Головне не зіпсути собаку.
 
Доброго дня однодумці. Маю яга вже 5 років, полюємо в основному на лиса та зайця. Взяли його у віці 2-х місяців, у 6 місяців вже брали на полювання , пострілу не боявся взагалі, натаскували по живому лису (батько підстрелив не сильно) от і пустили собачку до нього, спочатку обгавкував, а коли лис на нього накинувся то і була перша мертва хватка, яку немогли розчепити хвилин 5. Після того почав працювати по лису в очеретах, беру його з собою у загонку, якщо є свіжий слід то зразу на нього стає і в перед, якщо вже бере голосом то вже бачить лиса і скоро той вискочить на мисливц. На нору не натаскували взагалі, одного разу загнали з поля лиса у рова, а там нора ну він і внеї залетів, пес звісно заним і десь чер хвилин 10 лис вискочив з нори прямо на стволи , ну а ми вже його не випустили. По зайцю працює також не погано голос подає як виганяє його. Брали його і на качку лізе у воду не можна забрати за вуха, тільки коли знайде то не віддає качки , але ми ще працюємо над тим. На мою думку ягдтерєри собаки універсальні, якщо з ними постійно займатися і натаскувати їх. А так їхнє покликання то лисиця.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
На мою думку ягдтерєри собаки універсальні, якщо з ними постійно займатися і натаскувати їх. А так їхнє покликання то лисиця.
Я б хотів бачити це так: Їхнє покликання то лисиця (нора), а якщо з ними постійно займатися і натаскувати їх то універсальні.

P/S
На мою думку - все ж таки, на першому місці хотілось бачити цю породу саме у норному полюванні!!!!, а решта це другорядне....
 
Я б хотів бачити це так: Їхнє покликання то лисиця (нора), а якщо з ними постійно займатися і натаскувати їх то універсальні.

P/S
На мою думку - все ж таки, на першому місці хотілось бачити цю породу саме у норному полюванні!!!!, а решта це другорядне....
Сперечатися з вами не буду, яга для того і вивели щоб він по норах лазив, але ми полюємо завжди у колективі 6-8 мисливців, і по норах ходити нам не зручно, ми в основному по очеретах ганяємо лиса.
 

Фридрих Освальд

Мисливець
я вставлю фото
есть гугл, есть книги,есть сайты где люди публикуют работы этой породы...
вам, делать нечего ?
выписывать всякую хлам ?
 
Останнє редагування модератором:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Стандарт породи:
http://jagduniversal.com.ua/index.php?itemid=15

ПРИМЕНЕНИЕ: Многосторонняя охотничья собака, пригодная, в частности, для работы в норе и вспугивания дичи.
Доброго здоров'я!!!.
Мені відомий стандарт, та історія походження породи.

Мене цікавить Ваша думка, як людини котра не перший день з цими собаками.


Що тут не так? у чому я не правий)) ?... Цікаво саме почути Вашу думку, бо напевне з Фрідрихом не договорюсь).

Я б хотів бачити це так: Їхнє покликання то лисиця (нора), а якщо з ними постійно займатися і натаскувати їх то універсальні.

P/S
На мою думку - все ж таки, на першому місці хотілось бачити цю породу саме у норному полюванні!!!!, а решта це другорядне....
 

Корнилов

Снайпер
Доброго здоров'я!!!.
Мені відомий стандарт, та історія походження породи.

Мене цікавить Ваша думка, як людини котра не перший день з цими собаками.


Що тут не так? у чому я не правий)) ?... Цікаво саме почути Вашу думку, бо напевне з Фрідрихом не договорюсь).
А зачем договариваться))) Скажу так, порода супер, сам начинал с ней охотиться, но 2 дня, интенсивной охоты, увы он не выдаржит(норную охоту не беру)! ИМХО.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Зверху