Відстріл бродячих собак

Статус
Закрита.

tyrist 1945

Тигр
Куме та х...й ви попадете в мою дупу з тридцяти метрів , що я і не попаду ??? перший дае свій патрон одиничку і стае в позу ( патрон без шроту ) , другому стае жалко кума і ставе сімку замість одинички , бац , скора і так далі :D:D:D:D:D:D
:p:p:p:p:p:D:D:D
 

Mykola STARyy

Снайпер
В моем городе их отлавливают,стерилизуют,оказывают ветеринарную помощь,проганяют глистов,прививают и выпускают.
Скільки коштує стерилізувати суку? Я вам скажу - 200грн,
прогнати глисти, нехай_____________________50
2 тижні прогодувати перед прививкою, скромно___50
прививка, комплексна бідно ________________200
від сказу ше____________________________200
ветдопомога, скажем______________________100
зловити, відвезти-привезти,
словом накладні видатки, хай ще _____________50
Ітого (сума з якої вкрасти 80%, шо 2 пальці)______950грн
1.Скільки песиків за день обробляють? 100? 300? 500?
2.Як часто треба обробляти собаку від паразитів?
3.Скільки коштує і яка ефективність лікування корости, стригучого і опоясуючого лишаїв навіть у домашніх псів, для яких господар іде на будь які витрати?
А тепер головне! Кому вигідно, щоб цих бродячих псів поменшало?
І хто реально може їх число зменшити?
ЦК України,ст1187:до джерела підвищеної небезпеки належать собаки Службових і Бійцівських порід.
І ваша також, хоча ст1187 про відшкодування збитків.
Дозволяється знаходження без намордника собак,яаі мають відповідну відмітку у реєстраційних документах(з переліку собак,які повинні бути в наморднику у громадських місцях загального і обмеженнооо користування).
Це де такий перелік, і з яких пір такий запис вводиться в документи?
 

Сергийко

Слідопит
Скільки коштує стерилізувати суку? Я вам скажу - 200грн,
прогнати глисти, нехай_____________________50
2 тижні прогодувати перед прививкою, скромно___50
прививка, комплексна бідно ________________200
від сказу ше____________________________200
ветдопомога, скажем______________________100
зловити, відвезти-привезти,
словом накладні видатки, хай ще _____________50
Ітого (сума з якої вкрасти 80%, шо 2 пальці)______950грн
1.Скільки песиків за день обробляють? 100? 300? 500?
2.Як часто треба обробляти собаку від паразитів?
3.Скільки коштує і яка ефективність лікування корости, стригучого і опоясуючого лишаїв навіть у домашніх псів, для яких господар іде на будь які витрати?
А тепер головне! Кому вигідно, щоб цих бродячих псів поменшало?
І хто реально може їх число зменшити?

І ваша також, хоча ст1187 про відшкодування збитків.

Це де такий перелік, і з яких пір такий запис вводиться в документи?
Вище виклав посилання по всім пунктам запитань.Тільки для беждомних тварин процедура безкоштовна,для хазяйських ціри інакші,стерилізація від 500,якщо не помиляюсь,і вище,залежить від ваги.Щодо скептицизму з Вашого боку,то це не з моєї фантазії і якщо Вам дій но цікаво,то наберіть у пошуку ЛКП ЛЕВ.Ка де бо не відноситься до бійцівських,теж можете набрати в пошуку.
 

Сергийко

Слідопит
Ліньки перечитувати посилання,то хочаб ознайомтесь зі ст.154 КУпАП.В термінології також відрізняйте таки терміни як Вигул і Вивід собак.Це як в ПДР обгін і випередження.
Оскільки багато хто з нас,собаководів,мешкає в містах,то буде корисним наступна інформація: ваша собака може пісяти і какати будь де,навіть в дитячу пісочницю,як не дивно,єдине що екскрименти мусите прибрати,у нас навіть безкоштовні термінали є з пакетом-рукавичкою і сміттєприйомником.Точний першоісточник не пам'ятаю,але теж здається з купап.
 

Сергийко

Слідопит
Непогано зробити на собаку страховий поліс-17грн. на рік,щоправда не всі страхові роблять.Але на полюванні наша курцхаар декілька раз намагалась вкусити інших мисливців,на відміну від кадебошки,а сусідові ягди то постійні забіяки і кусюки.
 

сергей1975

Слідопит
Дохрена мнений,отзывов, суть какая?
Отстреливать надо! Но кичится этим, зачем? ( " -валил и валить буду "получаете удовольствие?)
Какой ТС , такая тема, простите есть поговорка " дурака магнитом тянет"
 

Сергийко

Слідопит
Дохрена мнений,отзывов, суть какая?
Отстреливать надо! Но кичится этим, зачем? ( " -валил и валить буду "получаете удовольствие?)
Какой ТС , такая тема, простите есть поговорка " дурака магнитом тянет"
Было написано,что выстрелили в собаку Умку.Может случайно,а может и нет.
Теперь любой в одинокую собаку может шмальнуть на охоте и никто не докажет,что стрелявший точно знал,что она чьято охотничая.Ответ стрелявшего будет прост-бродячая.И ктоб не доаазывал обратное,очень сомневаюсь в судейском решении.
А насчет магнитом тянет,так пусть не притягиваются,есть много важных тем,например сколько взять патронов,чтоб бить зайца на сотни метров.
Думаю мы друг на друга не в обиде?
 

Сергийко

Слідопит
Вот а я о чем?!Хазяин впадет в состояние аффекта-и беда!Даже если это вообще псина беспородная,а таких на охоту берут,сам видел как три охотника с такими камыш чесали.
Потому и говорю,что если отстреливать,то по указке власныка угидь,егеря,как было по закону раньше,до внесения поправок,хоть мало кто на это обращал внимание.А вообще это сейчас обязанность ихняя,даже в межсезонье.
 
Останнє редагування:

Сергийко

Слідопит
Просто я за другой алгоритм:увидел-сообщил-получил разрешение-отстрелял-закопал.
 

tyrist 1945

Тигр
...і знову все спочатку. Поки сообщіл, поки получіл, поки вернувся... а якщо лая з декілька штук? Тоді дазволів на відстріл має бути декільказ мокрими печатками? :rolleyes:
 

kef

Зброяр
Вам ту мокру печатку аби за місяць поставили........,не кажучи про відмашку пера-"ДОЗВОЛЯЮ".......
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Читав-читав,довго вагався ,але вирішив написати. Одного року, в угіддях була помічена зграя собак, вожаком був гончак! Декілька разів пробували підманити,дати їжу. Собаки на контакт не йшли,при наближенні виявляли агресію. Одного разу зігнали їх з останків козлика,зайців рік не бачили. Потім взяли два карабіни і за два тижні винищили зграю. Так,було жалко! І робили це без захвату і бажання,але зробили. Собака (кіт) які живуть в угіддях це шкідники! І не забуваймо просту істину "Жалієш не стріляй,стріляєш не жалій!"
 

Сергийко

Слідопит
Дивные в ваших охотхозяйствах сотрудники работают,что допускают образование целой своры собак.Тут понятное дело-без сомнений и раздумий! Меня больше беспокоит вопрос,чтоб не ошибиться по одиноко идущей собаке,ведь с виду она не обязательно должна быть безобразной,ведь и лиса ,и волк тоже дикие хищники,но по виду животные красивые,с хрена ли тогда из них полушубки шьют.
 

kef

Зброяр
Таке враження,що це все пише внук чи правнук "Сергійка".,невірю щоб у Львові такі хлопці були-жодного западенського діалекту ,тим паче львівського,бо служив строкову,навчався у Львові.....Можливо помиляюся.З повагою ......
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Дивные в ваших охотхозяйствах сотрудники работают,что допускают образование целой своры собак.
Собакам в зграю збитись багато часу не потрібно!
А от ситуація з початком цієї теми дуже дивна.Я не хочу нікого образити, але це все якось дуже дивно! За останній місяць захисники тварин , а саме безхатніх собак активізувалися по всіх фронтах! У соцмережах, і на всіляких форумах! А як відомо,якщо шось так несподівано і массово робиться значить це комусь потрібно! Треба шукати чи не зібралися наші "слуги народу" прийняти якись проект під дерибан багато грошей!
 

tyrist 1945

Тигр
Тепер точно все змішалось.. зелені, голубі, коричневі.. Копнеш глибше, там грошик тирчить.
 
Статус
Закрита.
Зверху