Его Величество Мед

Вова!!!

Снайпер
Один год 1998 , дома в 1.5 км бросили эспарцет 50 га, он цвел всё лето, приносы были отличные! Качал два раза, помню точно что в круговую по 1.5 бидона за сезон вышло , это при том что почва у нас бедная песок либо глинистые. Это первый мой самостоятельный сезон был. Больше я меда правда с эспарцет а толком не видел. Дед рассказывал что они ездили на опыление в Курскую обл и приносы были по 10 кг.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Пересіваю кожного року
а вона сама не насівається? просто підсівати треба. та й для конюшини джемеля треба, чи я помиляюсь.
еспарцет - як варіант. коріандр - але то однорічка. матимете дефіцитний мед і купу приправи до дичини
 
  • Like
Reactions: kef

Вова!!!

Снайпер
У нас синяк дикорослый толком ничего не дает. Как-то на одном резервном поле на второй год поднялся в перемешку с будяком, вот тогда взяток был, потом я и пчел на нем толком не видел. По балкам также.
 

Mechanik

Снайпер
Пасічники підкажіть, маю 50 соток під пасікою, на наступний рік хочу засіяти якоюсь багаторічкою. Хто що порадить?
Мені радять конюшиною.
Навіщо Вам ця багаторічка ?
Фацелія. Два рази за рік може розквітати.
Сієте перший раз, по останньому снігу, потім коли відцвіте -все скошуєте, і полийте добре водою, якщо не буде дощу.
І фацелія знову проростає, і квітне до глибокої осені. Для бджіл, це буде острів Святої Марії.
Аромат квітів фацелії - Шанель ( Chanel )
Медозбір - 2-2.5 кг меду з однієї сотки.
Chanel
Chanel
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Аникей

Мисливець
Позаторік замовили у мене 20-ть літрів липового меду. Переслав людям і почалося, а чого він має такий колір, а чого він якимись ліками пахне? Запитую ,а Ви раніше його куштували (чисто липовий ) мед,у відповідь чеснор сказали що ні. Чули що добрий. Щодо наявності у медові цукру .я маю на увазі бурякогово чи тросникового то спочатку ще треба знайти його нормальний у продажі сьогодні. Особисто у мене бджоли зимують виключно на медові. На свої 120 вуликів маю 10 годлівниць ще СССР які залишились від батька і підгодовую лише цукром однорамкові відводки весною коли погана погода. На смак і колір як відомо товаришів немає. Людям більше подобається акацієвий через те що він найдовше не кристалізується і мало хто хоче мед кристалізований. Хто знає той розуміє що натуральний мед кристалізується а ось переробленийф бджолами цукор ні.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Купил бы гречишного монофлорного...
 

Аникей

Мисливець
Хлопці, які ціни на мед по-регіонах?
Акацієвий від 250 до 300 гривень за літру. Садки та першоцвіти ,тобто весняний по 150 і вище. Липа ще тільки цвіте, але нектару виділяє мало. Доречі меду в цьому році через погоду мало. Чекаємо соняха. Гречки посівів у моїй місцевості немає,а платформами для кочівлі ще не розжився .
 

VADAS67

Слідопит
Дякую.У нас на Закарпатті за білий мед беруть 300 грн. за літер.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Кориандровый в этом году хорош: резкий, акцентированный "букет". Одним словом, "Красная Москва"...
 
Зверху